Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Başka Network Firmasına Üye Olanlar Farmasi’ye Üye Olabilirler mi?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Başka bir şirkete üye olanlar Farmasi’ye üye olabilirler. Hem o şirketin hemde Farmasi’nin ürünlerini satabilir, kullanabilir, ekip oluşturabilir.

Bu durum % 9 seviyesine kadar yapılabilir. % 9 seviyesine gelmiş olan bir Farmasi girişimcisi başka bir network şirketine üye olamaz, ekip kuramaz ürünlerini pazarlayamaz.

Bunun sebebi de şudur; Farmasi‘de % 9 seviyesine gelmiş olan bir girişimci en vasat haliyle aylık 1500 tl ve üzeri gelir elde eder. Bu geliri elde eden bir girişimcisinden de başka firmaya hizmet etmemesini istemesi gayet anlaşılabilir ve doğaldır.

Farmasi’de % 9 seviyesine gelmiş olan girişimci 3000 tl puan ekip cirosuna sahip demektir. Ekibiyle bu ciroya ulaşmış olan liderdir yani % 9 seviyesi artık yükseliştedir ve kazanacaği rakamlara kendi de inanmayacaktır.

Farmasi girişimcilerine tüm hayallerini gerçekleştirecek rakamları, kazançları çok rahat vermektedir.

Dolayısıyla bu kazançları elde eden girişimci, zaten başka bir firmayla uğraşmak yerine, kendi işine odaklanarak kazancını katlamak isteyecek, katlayacaktır da.

Haliyle şirket de kendini korumak amaçlı böyle bir kuralı koymuştur. Gayet de haklıdır, bu uygulaması da doğaldır, anlaşılabilirdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı