Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Üye’lerine Kargo Ücreti Ne Kadar?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi üyelerine 110 tl puan ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz. Farmasi’ye sadece kendi ihtiyaçlarını almak için kayıt olan yada az miktarda siparişi olan Farmasi üyelerine müthiş bir fırsat sunuyor. İstediği ürününü sepetine ekleyerek 80 tl ve üzeri puana ulaştığında kargo ücreti ödemeyecektir. Farmasi tarafından ücreti ödenecektir.

Farmasi üyesi ister ‘Yurtiçi Kargo’ ile ister ‘Aras Kargo’ ile isterse de ‘Ptt Kargo’ ile kapılarına kadar ücretsiz getirtebilirler. Zaman zaman Farmasi kargo indirimleri yapmaktadır. Bu indirimlerden haberdar olmak için lütfen Farmasi’nin resmi sosyal medya hesaplarını takip ediniz.

Bir diğer öğrenebileceğiniz yer ise Farmasi Girişimci sayfasının en başınd akarşımıza çıkan ‘Duyurular’ kısmı. Her bilgi Farmasi tarafından ‘Duyurular’ kısmında yayınlanır.

Farmasi üyelerine kargo ücreti hakkında en güncel ve detaylı bilgi için lütfen sayfamızda bulunan iletişim kanalları aracılığıyla bize ulaşın. Hemen size dönüş yapalım ve gereken tüm bilgileri aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı