Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Almanya

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Almanya, Farmasi en çok Türk’ün yaşadığı ülkelerden biri olan Almanya’da doğrudan satış hizmeti vermeye yönelik çalışmalarına başlamıştır. 2020 yılında satış ve üyelik işlemlerine başlanacaktı, fakat bilindiği üzere tüm Dünya’yı etkisi altına alan Korona Virüs sebebiyle gecikmeler yaşanmaktadır.

Farmasi Almanya üyelik ve satış hizmetlerinin 2020 yılında açılacağını Farmasi yönetim kurulu başkanı Sn. Hakan Tuna ve yönetim kurulu üyeleri Sn. Sinan Tuna, Sn. Emre Tuna tarafından Antalya 2019 Farmasi tatili Granada Otel’de sahnede yaklaşık 1500 kişinin huzurunda açıklamıştır.

Farmasi; Almanya’da bulunanları Farmasi ve kurucumuz Dr. Cevdet Tuna ürünleri ile buluşturacaktır.

Farmasi diğer ülkelerde ikamet eden ve Farmasi’ye kayıt olmak isteyenleri ekibimize dahil edebilmemiz için yoğun çalışma yürütmektedir.

Almanya’da Farmasi Yapabilirmiyim?

Almanya’da bulunan ve herhangi bir işte çalışanlar aynı zamanda ‘Mini Job’ da çalışabilirler. Bu çalışımış oldukları ‘Mini Job’ ücretide 400 Euro’yu geçemez. Geçtiği takdirde sigorta ve vergi ile karşılaşırlar. Eger Farmasi yaptıklarında senelik Farmasi’den 17.000 Euro’yu geçmezse herhangi bir sorun olmayacaktır.

Yani hem mevcut asıl işinizi, hem mini job işinizi, hemde Farmasi’den yıllık 17.000 Euro’ya kadar gelir elde edebilirsiniz. Bu rakam aşıldığında vergi ve sigorta ile karşılaşılacaktır. Haliyle Farmasi’den daha fazla gelir elde ederek hayatınıza yüksek kazançlar elde ederek devam edebilirsiniz.

Farmasi diğer ülkelerde olduğu gibi çok kısa sürede Almanya’da da fırtınalar gibi esecektir. 2020 yılında üyelik ve satış işlemleri başladığında sizleride Farmasi’nin kazançlı Dünya’sında yer almaya bekliyoruz.

Sizlerde Farmasi Almanya hakkında ve Farmasi hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşınız. En kısa sürede tarafınıza temsilcilerimiz ulaşacak ve bilgileri aktaracaklardır.

83 Yorum

  1. Merhabalar Ayşe hanım. Malesef Atina’da henüz üyelik işlemleri başlamamıştır. Lütfen bizlerle iletişim halinde kalın. Üyelik işlemleri başladığında kaydınızı alarak Farmasi ailesine katılmanızı sağlayabiliriz.

  1. Merhabalar Gözde hanım. Farmasi 2020 yılında Almanya’da da hizmet vermeye başlayacaktır. Lütfen bizi takip etmeye devam edin. Farmasi kazanç Dünyasıyla kazananlardan olun. İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

  1. Merhabalar Emine hanım. Mail adresinize gerekli bilgiler gönderilmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

 1. Merhaba Farmasi Team,

  Nasıl bir iş veya üyelik olunuyor bana detaylı bir açıklama yaparsanız sevinirim.

  Selamlar

  İlyas

  1. Merhabalar İlyas Bey. 2020 yılında Almanya’dan kayıt yapabiliyor olacağız. Fakat hangi ay da açılacağı henüz belli değil. Lütfen bizimle iletişim halinde olun. Farmasi Almanya’da kayıt ve üyelik işlemleri başladğında hemen kaydınızı alalım ve çalışmaya başlayalım. İlginiz ve anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

 2. Tarz60@hotmail.com

  Merhaba ben Erkan Daldal Farmasi ürünlerini turkiyeden bir arkadaşımdan duydum kendiside sizinle çalışıyor ve Almanyada da satışlarınız başlayacak olduğu bilgisini versi ve benim daha farklı ve verimli düşüncelerim var kendimde işletmesiyim 2007 de den buzamana kadar benim le irtibata geçerseniz menmun olurum numaramı ve ismini size yolladim saygılar diliyorum .

  1. Merhabalar Erkan bey. 2020 yılında Farmasi Almanya üyelik ve satış işlemlerinin başlaması için yoğun çalışılmaktadır. Lütfen bizi takibe devam edin. İlginize teşekkürler.

  1. Merhabalar Nihal hanım. 2020 yılında kayıt ve satış işlemlerinin başlaması için tüm hızımızla çalışmaktayız. Lütfen bizi takip etmeye devam edin. Farmasi Almanya harika olacak. İlginize ve anlayışınıza şimdiden teşekkürler.

   1. Merhaba
    Ben almanyadan yaşıyorum ve bu iş hakkında bilgi edinmek istiyorum. Beni bilgilendirebilirseniz sevinirim.

    1. Merhabalar Aynur hanım. Farmasi Almanya hakkında mail adresini üzerinden sizinle iletişime geçiyor olacağız. Sağlıklı günler dileriz.

 3. Merhabalar Almanya’dan ekıbıme katılmak isteyen takıpcılerımı ekıbıme alabilecekmiyim acaba Ocak ayında

  1. Merhabalar Emine hanım. Çalşmalar devam etmektedir. Lütfen takipte kalın. En kısa sürede tüm detaylar açıklanacaktır. İlginiz için teşekkürler

 4. Almanyadayim Türklerin yogun oldugu bir bölgefe yasiyorum.Ilgim var bana bilgi verirmisiniz.

  1. Merhabalar Emine hanım. 2020 yılında sizlerle buluşuyor olacağız. Mükemmel kazançlar, hediyeler ve primler sizi bekliyor. Lütfen bizi takip etmeye devam edin…

   1. Merhaba ne zaman başlayacaksınız almanyada hızmet vermeye veya başladınızmı bilgilendirirmisiniz.

    1. Merhabalar Büşra hanım. Farmasi Almanya üyelik ve satış işlemleri için çalışmalar devam etmektedir. Bu yıl içerisinde başlanacaktır. Lütfen bizi takip etmeye devam edin. Kazançlı günler dileriz. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

  1. Merhabalar Ayşe hanım.2020 yılında Almanya’dan üye olabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

 5. Merhaba ben türkiyede yaşıyorum şuan ama 2 ay sonra almanya ya yerleşeceğim üyeligim var bu üyeliğimi almanyada drvam ettirebilirmiyim?

  1. Merhabalar Büşra hanım. Almanya’da üyeliğinizi Türkiye’de bulunan kaydınız ile birleştirme işlemlerinin tüm detayları 2020 yılında belli olacaktır. Lütfen bizi takip etmeye devam edin. İlginiz için teşekkürler.

 6. Farmasi hollanda ne zaman gelecek burada o kadar cok isteyen bekleyen musteri uyeler varki anlatamam biz vok istiyoruz farmasi hollandaya gelsin

  1. Merhaba Sare hanım, bu yıl içerisinde orta avrupa merkez olarak Almanya’da üyelik ve satış işlemleri başlayacaktır. Devamında da diğer ülkelerlede buluşuyor olacağız. İlginize teşekkürler.

  1. Merhabalar Elif hanım. Malesef şimdilik İsviçre’den üyelik ve kayıt işlemleri gerçekleştirilememektedir. Almanya bu yıl içerisinde başlayacaktır. Sonrasında ise diğer Avrupa ülkeleri açılacaktır. Lütfen bizi takip etmeye devam edin. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  1. Merhabalar Serpil hanım. Henüz açılmadı. Lütfen takipte kalın. En kısa sürede açılacak. İlginiz ve anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

  1. Merve hanım merhaba. Farmasi Almanya üyelik ve satiş işlemleri için çalışmalar devam etmektedir. Farmasi Almanya üyelik ve satış işlemleri başladığında tarafınıza en kısa sürede haber verilecektir. Lütfen takipte kalın. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

 7. Merhabalar bende üye olmak istiyorum ama satamamaktan korkuyorum. Her ay sipariş verme zorunlulugumuz varmı?

  1. Merhabalar Hikmet bey. Farmasi üyelik konusunda ve diğer hususlarda korkulacak hiç bir konu bulunmamaktadır. Güvenle Farmasi’ye üye olabilir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. Ayrıca satma zorunluluğuda yoktur. Farmasi ailesi olarak sağlıklı ve kazançlı günler dileriz.

   1. Merhaba ben avusturyada yasıyorum üye olmak istesem olabilirmiyim acaba yoksa sadece almanyada yasayanlar icinmi gecerli

    1. Merhabalar Ruhannur hanım. Henüz Almanya için de diğer Avrupa ülkeleri için de aynı durum geçerli. Farmasi Almanya ve Farmai Avrupa üyelik ve satış işlemleri başlamamıştır. Size iletişim bilgilerimizi mail adresinize gönderiyoruz. Lütfen bizimle iletişim halinde olunuz.

 8. Ben istanbulda aktif farmasi üyesiyim aynı zamanda hamburgda yaşıyorum ve oradada üyeliğime devam etmek istiyorum

  1. Merhabalar Emine hanım. Farmasi Almanya açıldığında orda da üyelik ve satış işlemlerine devam edebilirsiniz. Detaylar çok yakında. Lütfen bizi takip etmeye devam edin.

 9. Selamun aleykum bu yil almanyaya acilcak demişsiniz peki sadece Bu yıl Almanyaya mi acilcak
  BELÇİKA yada acilmazmi Almanyayla birlikte ?
  Bende belcikada faemasi girisimcisi olmak istiyorum

  1. Aleyküselam Mehmet bey. Üyelik ve satış işlemleri ilk Almanya olacak, sonra diğer Avrupa ülkelerine devam edilecek. Fakat şimdiden sıralama söylemek pek mümkün değil. İlgi ve anlayışınız için teşekkürler.

 10. Merhaba ben Almanya’da yaşıyorum ve bende üye olmak istiyorum, beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

  1. Merhabalar Zübeyde Hanım. Tarafınızla arkadaşlarımız iletişime geçerek detaylı bilgileri aktarmıştır. İlgi ve anlayışınız için teşekkürler.

 11. Merhaba ben Almanya’da yaşıyorum ve üye olmak istiyorum, beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

  1. Merhabalar Sinem hanım. İsminizi kaydediyoruz size whatasp üzerinden de mesaj atıyoruz. İyi çalışmalar kolay gelsin.

 12. Merhaba Almanyada yaşıyorum ve Farmasi ürünleri kullanıyorum, ürünlerden çok memnunum. Farmasi satış elemanı olmak isterim sabırsızlıkla bekliyorum ????????????

  1. Merhabalar Nurşen hanım. Çok memnun olduk. En kısa sürede görüşmek üzere.

 13. Hallo,
  Ich hätte gerne gewusst wann Farmasi nach Deutschland kommt. Gibt’s da bereits ein Datum, habe Interesse an einer Zusammenarbeit.
  Vielen lieben Dank für die Antwort

  1. Hallo. Wir erwarten, dass es dieses Jahr eröffnet wird. Es ist jedoch noch nicht klar, wann genau es geöffnet wird. Bitte bleiben Sie mit uns in Kontakt. Vielen Dank für Ihr Interesse und Verständnis.

 14. Selamlar
  Ben almanyada yasıyorum, üyelık için bilgi
  Almak istiyorum mümkünse 🤗

  1. Merhabalar Pelin hanım. Bu yıl içerisinde açılmasını bekliyoruz fakat hangi ay olacağı tam olarak belli değil. Size mail olarak iletişim bilgilerimizi gönderiyoruz. Lütfen kaydediniz ve bizimle irtibat halinde olunuz. İyi çalışmalar kolay gelsin.

 15. Merhaba! İyi günler biz zaten uzun zamandır türkiyeden farmasi ürünlerinin satışını gerçekleştiriyoruz ama almanyaya ürün getirmekte biraz sıkıntı çekiyoruz ebay ve amazon globalden satış yapıyoruz ama malları stok yapamıyoruz önce spariş alıp daha sonra getirtebliyoruz ne zaman aktif olacak acaba farmasi almanya

  1. Sayın Özkan merhabalar. Size mail aracılığı ile ulaşıyoruz. Lütfen güncel haberlerimizi takip ediniz. En kısa sürede açılması için çalışmalarımızı devam ettiriyoruz.

  1. Merhabalar Elis hanım. Bu yıl içerisinde açılmasını bekliyoruz. Size mail olarak da iletişim bilgilerimizi gönderiyoruz. Lütfen bizimle irtibat halinde olunuz. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle. İyi çalışmalar kolay gelsin.

 16. Merhaba ben Almanya Frankfurtta ikamet ediyorum ve üye olmak istiyorum, umarım en kısa sürede üyelik almanyada tanıtıma açık olur beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

  1. Merhabalar Kezban hanım. Almanya’da açılır açılmaz tarafınıza bilgi verilecektir. Tarafınıza mail yoluyla iletişim bilgilerimiz gönderilmiştir. Lütfen kaydediniz ve bizlerden haber bekleyiniz. İyi çalışmalar kolay gelsin.

  1. Merhabalar Selma hanım. Malesef henüz Farmasi Avusturya üyelik ve satış işlemleri başlamamıştır. Farmasi Avusturya satış ve üyelik için çalımalar devam etmektedir. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

 17. Almanya’da satış başladığında orada bir deposu olacaktır farmasinin. O zaman diğer Avrupa ülkelerindende Almanya üzeri sipariş vererek satın alma/satış yapma olabilir.Örnek Avusturya.Türkiyeden getirtip satış yapanlar olduğuna göre Almanya da bile olsa Avrupa’ya yeter. Şuan Euro fiyatlarınıda bilmiyoruz ürünlerin oda belli olur Almanya kataloğunda.En iyisi tüm Avrupa’yı birden açın lütfen. ☺️

  1. Merhabalar Betül hanım. Sizlerin de belirttiği gibi en yüksek derecede verim alınacak şekilde organize olmaya çalışacağız. Tavsiyeleriniz için teşekkür eder, Farmasi ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

 18. Merhaba
  Farmasi simdi 2020 de basladimi almanyada bugün tarih olarak 11 haziran yaziyoruz cünki.
  Tüekiyedeko gobi satis zorlulufu varmi? Türkiyede kac sayfada gördüm ücretsiz üyelik var ve indirimli kendine ürün alabilion. Zirunlu satis yok. E satis basil kime ödenicek ve ek gelirim nasil belli olacak bilgi verirseniz memnun olurum. Tskler

  1. Merhabalar Pelin hanım. Henüz Almanya satış ve üyelik işlemleri başlamadığından dolayı şimdiden bu bilgileri maalesef paylaşamıyoruz. İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkürler. Lütfen bizimle iletişim halinde kalın. Farmasi ailesi olarak sağlıklı günler dileriz.

 19. Merhabalar almanyada oturuyorum ve üye olmak istiyorum bilgi alabilirmiyim üyelik hakkında

  1. Merhabalar Emine hanım. Tr’ye geldiğinizde ürün alabilir yada bir miktar götürebilirsiniz. Şimdilik malesef üyelik ve kayıt işlemleri olamamaktadır. Tarafınıza mail adresiniz aracılığı ile ulaşıyoruz. Lütfen bizimle iletişim halinde olunuz. İlgi ve alakanıza şimdiden teşekkürler.

 20. Selamin aleyküm
  Ben almanya da yaşıyorum farmasi ürün fiyat ne kadar olur ki
  Biraz bilgi istiyorum

  1. Aleykümselam Reyhan hanım. Henüz Almanya’da başlamadığı için sizi yanlış yönlendirmek istemeyiz. Almanya’da Farmasi üyelik-kayıt işlemleri başlar başlamaz size bilgi vereceğiz. Mail adresiniz üzerinden sizinle irtibata geçiyor olacağız. Lütfen bizi takip etmeye devam edin. Teşekkürler iyi çalışmalar.

  1. Merhabalar Gonca hanım. Mail adresinize bilgilerimizi gönderiyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz. Almanya yada Avrupa’nın neresinde olursanız olun, yardımcı olmaya çalışacağız.

 21. Farmasi Almanya’da satis mümkün mü artik?ben Almanya’da yasiyorum..sizden iyi haberlerinizi bekliyorum 🙃

  1. Merhabalar. Size hemen mail adresiniz üzerinden dönüş yaparak detayları aktarıyoruz. İyi çalışmalar kolay gelsin

 22. Merhabalar 🌸 Almanya’da yaşıyorum ve farmasiye üye olmak ve ürün almak istiyorum 🌸 Satışlarınız burda başladı mi 🙂?

 23. Merhabalar,
  Ben almanya münihde yaşıyorum ve Farmaside çalismak istiyorum. Email olarak bilgilendirirseniz çok sevinirim.

  1. Merhabalar Nazife hanım. Hemen mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçiyoruz. İlginize teşekkürler.

 24. Merhabalar ,
  Farmasi nin Almanya‘ da hangi tarihte Start vereceği
  Belli oldumu?
  Saygılar Adem

  1. Merhabalar Adem bey. Malesef henüz belli değil. Farmasi Almanya yada Farmasi Avrupa hakkında işlemler başladığında size bilgi verebilmek için mail adresiniz aracılığıyla size ulaşıyoruz. İyi çalışmalar kolay gelsin.

  1. Merhabalar. Farmasi Almanya’da ve Avrupa’da şimdilik üyelik ve satış işlemleri başlamadığından dolayı bu konu hakkında bilgi vermek yanlış yönlendirme olacaktır. Almanya’da yaşayan yada diğer Avrupa ülkelerinde yaşayan fakat Tc vatandaşı olan kişiler Türkiye’de Farmasi’ye üye olabilirler tabii ki. Mail adresiniz üzerinden size ulaşarak daha detaylı bilgilendirme yapmak üzere arkadaşlarımız size ulaşacaklar Hayriye hanım. İlginiz için teşekkürler.

  1. Merhabalar Zeynep hanım. Farmasi Almanya ve Avrupa satış – üyelik işlemleri henüz başlamamıştır. Size mail adresiniz aracılığı ile dönüş sağlıyor olacağız. Farmasi başlayana kadar yardımcı olmaya çalışalım. İlginize teşekkürler. Sağlıklı günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı