Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Başarı Hikayeleri

Farmasi Altın Müdür Yaşar Çetin Başarı Hikayesi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Altın Müdür Yaşar Çetin, Mehmet Çetin ile evli ve iki çocuk annesidir. Antalya’da ikamet etmektedir. Farmasi ekibi Antalya yoğunlukta olmak üzere hemen hemen tüm Türkiye’de üyeleri bulunmaktadır. Platin olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Kendisinin başarı hikayesi ise şöyledir; Merhabalar Farmasi Milyonerler Takımından Altın Müdür Yaşar Çetin ben; Farmasi’ye kullanıcı olarak başladım. Çalışmak ve para kazanmak zorunda olduğum bir dönemdi. İş arayışı içindeydim ciddi maddi sıkıntılar yaşıyordum, çalışmam gerekiyordu.

Fakat 3 ve 6 yaşında 2 oğlum var, çalışsam onlarla ilgilenecek kimse yoktu aynı zamanda geçirmiş olduğumuz kaza sonucu belimde kırık vardı, yani sağlık problemim olduğu için çalışma şansım da yoktu. Evde iç çamaşırı, çorap sattım, lif, patik ördüm ve satış yaptım.

Sürekli düşünüyordum; ne yapabilirim diye sağlam bir iş olmalıydı, asgari ücret kadar kazanmalıydım, Bi taraftan da çocuklarım benimle olmalıydı. Böyle bir iş mümkün müydü? Yine arayış içindeyken Farmasi girişimci toplantısına davet edildim.

Toplantıya katıldığım günden itibaren hayatım değişti. O gün gerekli olan bütün bilgi ve donanımı almıştım, İlk haftada ekibim 25 kişiye ulaştı ve ilk ayımda %15 Lider oldum. Aradığım işi bulmuştum. Çok heyecanlıydı, ben başarıyor ve kazanıyordum. Eşime destek oluyordum, çocuklarımın markette istediği çikolatayı, pazarda istediği pamuk şekeri alabilmek harika bi duyguydu ve öderken zorlandığımız evimizin borcu 2 yıl erken bitmişti.

En büyük hayalim gerçek olmuştu…Yeni hayalimizde sürekli sanayiden çıkmayan arabamızı değiştirmekti ve Farmasi’yle bir hayalim daha gerçekleşti ve sıfır ayarında sapasağlam bir arabamız oldu… Hayatım öyle güzelleşiyordu ki inanamıyordum… Biz bir hayal daha kurduk bu sefer ailecek öyle güzeldi ki.

Bahçeli bir ev, bahçesinde çocuklarımın hayali vardı. Bir köpek almak istiyorlardı. Bende geniş geniş olsun istiyordum, eşimde manzarası olsun diyordu. Biz hayalimiz için bir plan yaptık; 2021 yılında 2. bir evimiz olacaktı, manzaralı bahçeli geniş…

Bazen hayat insanın planlarını bozar yıkar tekrar yapar. 2019 8 Temmuz da babamı kaybettim. Bütün dünya başıma yıkılmıştı, kapkara 3 ay geçirdim. Çok zor günlerdi, babam bana hep destek olmuştu. Kendime geldiğimde babam sağ olsaydı bana kızardı; ‘bırakma kendini” derdi, ‘sahip çık hayallerine’derdi.

Kendimi toparladım ve yine yeniden ekibimin basına döndüm. Bir taraftan da yalnız kalan annemi bırakamıyordum. O’da evini istiyordu, aklim onda kalıyordu. Ciddi bir kararla evimizi satıp anneme yakın ev almayı niyet ettik. O kadar çok ev baktık ki olmuyordu.

En sonunda hayalimiz olan evi bulduk. İstediğimiz gibiydi, hemde anneme yakındı ve bir hayalim daha gerçek oluyordu. Hayalini kurduğum ev ve eşyalar hepsi gerçek oldu hemde 2 yıl önce. Şimdiki hayalim çocuklarımın geleceği için yatırım yapmak ve zor şartlarda okumaya çalışan öğrencilere yardımcı aile olmak.

Farmasi’ye başladığım gün tek başımaydım, şimdi ekibim ve müşterilerimizle milyonlara ulaştık. Türk markası ve sağlıklı ürün diyerek bilinçli tüketici sayımızı çoğalttık. Şirketimle, Farmasi ile ekibimle sponsorum Özlem Selçuk’la ve kendimle gurur duyuyorum…

Sizde Farmasi Altın Müdür Yaşar Çetin ekibinde olmak, Farmasi’ye üye / kayıt olmak için bu sayfamızda bulunan formu doldurunuz.

Farmasi Sponsorunuz Biz Olalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı