Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Antibakteriyel Dezenfektan Jel

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi ürün yelpazesine yeni ve süper bir ürün ekledi. Çok talep edilen, günümüzde her alanda kullanabileceğimiz, bizleri mikroplardan, bakterilerden kurtaracak, sağlıklı yaşamamıza katkıda bulunacak olan ‘El Temizleme Jeli‘ satışa sunulmuştur.

Farmasi El Temizleme Jeli 50 ml, 75 ml ve 300 ml olmak üzere 3 çeşittir. Yapışkan his bırakmaz, 12 saate kadar etkilidir, durulama ve kurulama gerektirmez. Paraben, Silikon, Tiriklosan, Gdo lu bitki içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Dr. C. Tuna Antibakteriyel Jel

Temmuz 2020 Tarihinden itibaren Farmasi kataloglarında yer almaktadır. Ürün çok yeni olmakla birlikte, stoklarla sınırlıdır. Farmasi Dr. Cevdet Tuna amblemli ürünler listesine eklenmiştir.

Farmasi’ye üye olduysanız (Eğer henüz üye olmadıysanız üye olmak için lütfen bize ulaşın) sayfanıza girerek ‘Hızlı Satın Al’ butonundan El Temizleme Jeli‘nin 75 ml olan ürünün ‘1109227‘ kodunu yazarak sepetinize ekleyebilirsiniz. El Temizleme Jeli‘nin 300 ml olan ürünün ‘1109137‘ kodunu yazarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm Dünya’ya yayılan, Dünya Sağlık Örgütü tarafından da ‘Pandemi’ (Salgın) ilan edilen ‘Corona’ virüsünden dolayı tüm Farmasi üyeleri tarafından çok yüksek adetlerde alım yapıldığından dolayı; Farmasi El Temizleme Jeli satın alımında sınırlama getirmiştir. 3 adetten fazla alınamamaktaydı fakat bu sınırlama kaldırılmıştır. Dilediğiniz kadar alım yapabilirsiniz.

Aynı zamanda ‘Çay Ağacı’ ürünlerimizde bilindiği üzere antibakteriyel özelliğe sahiptirler. Bu zorlu virüs tehdidi ve kişisel hijyen sağlaması açısından yüksek derecede tercih edilmektedir.

Farmasi kolonyaları 80 derece olduklarından muazzam hijyen sağlamaktadır ve 225 ml dir. Baharat Kolonyası için 1107461, Bodrum Mandalinası Kolonyası için 1107460, Aloe Veralı Limon Kolonyası için 1107222, Lavanta Kolonyası için 1107324, Yasemin Kolonyası için 1107321 kodlarını kullanabilirsiniz.

Farmasi hakkında tüm merak ettiklerinizi ve güncel tüm bilgilere ulaşmak için lütfen bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı