Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Atıştırmalık Bar Nutribar (Yeni)

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Nutriplus ürün grubunda daha önce var olan atıştırmalıkların içeriği, ambalajı ve neredeyse tümüyle yenilendi. Yeni Farmasi Nutriplus Atıştırmalık Barlar; yüksek lif ve meyve içermektedir. Muazzam lezzeti ile birlikte, hem formda kalmanıza hem de gün boyu enerjik hissetmenize destek olurmaktadır. Farmasi Nutriplus Atıştırmalık Bar’lar; Farmasi üyesi olanlara katalog satış fiyatından %40 avantajlı olarak sunulmaktadır.

Farmasi Nutriplus Atıştırmalık Bar ürünlerimizi Gluten hassasiyeti taşıyan kişiler de kullanabilmektedirler.

  • Şeker İlavesiz
  • Düşük Kalorili
  • Koruyucusuz
  • Yüksek Lif İçeriği
  • Glutensiz

Farmasi Nutriplus Atıştırmalık Bar Çeşitleri

Farmasi Nutriplus Atıştırmalık Bar 3 çeşit olarak Farmasi severlere sunulmuştur. Hepsinin farklı tatları ve özellikleri vardır. Antep Fıstığı, Elma ve Tarçın, Kolajen ve çilek olmak üzere 3 çeşittir.

Farmasi Kolajen Bar Atıştırmalık

Farmasi Kolajen Bar Atıştırmalık içindekiler : Hurma, hidrolize kolajen peptitleri* (%15), nohut unu, kurutulmuş çilek (%10), kakao kitlesi (kakao yağı, kakao tozu), hindiba kökü lifi (inülin), doğal çilek aroması (%0,1) içermektedir. Farmasi kataloglarında 9700840 kodu ile sepetlere eklenebilmektedir. 35 gr olarak sunulmuştur. Farmasi kolajen bar atıştırmalık 35 gr’dır. 5000 mg kolajen içermektedir.

Farmasi Kolajen Bar Atıştırmalık Faydaları

HURMA: Ülkemizde Akdeniz bölgesinde yetişen hurma, potasyum, sodyum, magnezyum ve kalsiyum olmak üzere yaklaşık 15 farklı mineral ve vitamin barındırıyor. Tok tutması ve kan şekerini düzenlemesi dışında doğal bir antioksidandır. Hurma kan basıncını (tansiyon) dengeliyor ve kalp ritmini düzenliyor. HİNDİBA KÖKÜ (İNÜLİN): Çinko, magnezyum, manganez, kalsiyum, demir, folik asit, potasyum, A, B6, C, E, ve K vitaminleri içerir. Hindiba, güçlü bir prebiyotik olan inülin içerdiğinden sindirim sistemi için mükemmeldir. İnülin asit reflü hastalığı, hazımsızlık ve mide ekşimesi gibi birçok bağırsak ve sindirim sorunuyla mücadele etmek için kullanılır. Bu nedenle, hindibanın sindirimi kolaylaştırmak gibi hayati önemi vardır.

Farmasi Antep Fıstığı Bar Atıştırmalık

İçindekiler: Hurma, nohut unu,  Antep fıstığı (%15), kakao kitlesi (kakao yağı, kakao), hindiba kökü lifi (inülin). HURMA: Ülkemizde Akdeniz bölgesinde yetişen hurma, potasyum, sodyum, magnezyum ve kalsiyum olmak üzere yaklaşık 15 farklı mineral ve vitamin barındırıyor. Tok tutması ve kan şekerini düzenlemesi dışında doğal bir antioksidandır. Hurma kan basıncını (tansiyon) dengeliyor ve kalp ritmini düzenliyor. HİNDİBA KÖKÜ (İNÜLİN): Çinko, magnezyum, manganez, kalsiyum, demir, folik asit, potasyum, A, B6, C, E, ve K vitaminleri içerirmektedir. Hindiba, güçlü bir prebiyotik olan inülin içerdiğinden sindirim sistemi için mükemmeldir. İnülin asit reflü hastalığı, hazımsızlık ve mide ekşimesi gibi birçok bağırsak ve sindirim sorunuyla mücadele etmek için kullanılır. Bu nedenle, hindibanın sindirimi kolaylaştırmak gibi hayati önemi vardır. Farmasi kataloglarında 9700841 kodu ile yer almaktadır.

Farmasi Elma ve Tarçın Bar Atıştırmalık

İçindekiler : Hurma, nohut unu,  kurutulmuş elma (%15), hindiba kökü lifi (inülin), tarçın tozu (%0,6) HURMA: Ülkemizde Akdeniz bölgesinde yetişen hurma, potasyum, sodyum, magnezyum ve kalsiyum olmak üzere yaklaşık 15 farklı mineral ve vitamin barındırıyor. Tok tutması ve kan şekerini düzenlemesi dışında doğal bir antioksidandır. Hurma kan basıncını (tansiyon) dengeliyor ve kalp ritmini düzenliyor. HİNDİBA KÖKÜ (İNÜLİN): Çinko, magnezyum, manganez, kalsiyum, demir, folik asit, potasyum, A, B6, C, E, ve K vitaminleri içerir. Hindiba, güçlü bir prebiyotik olan inülin içerdiğinden sindirim sistemi için mükemmeldir. İnülin asit reflü hastalığı, hazımsızlık ve mide ekşimesi gibi birçok bağırsak ve sindirim sorunuyla mücadele etmek için kullanılır. Bu nedenle, hindibanın sindirimi kolaylaştırmak gibi hayati önemi vardır. Farmasi kataloglarında 9700842 kodu ile yer almaktadır.

Başa dön tuşu
Kapalı