Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Başarı Hikayeleri

Farmasi Ayşe Vural Başarı Hikayesi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Altın Direktörü Ayşe Vural İzmir’de ikamet etmektedir. Güngör Vural ile evli ve 2 çocuk annesidir. Sinerji oluşturması için ekibine ‘Mega Yıldızlar‘ ismini koymuştur. Kendisinin ailesi Uşak Sivaslı’da olmasından dolayı Uşak ve İzmir çevresi başta olmak üzere tüm şehirlerde üyeleri, ekip arkadaşları bulunmaktadır. Annesi Lale Sakarya hanımefendi de alt Direktörüdür.

Farmasi Altın Direktörü Ayşe Vural başarı hikayesi; Evlerde kaldığımız şu günler de daha da başarılı olmak nasıl mümkün, neler mümkün diye düşünürken Farmasi’ye başlama hikayemi anlatmak istedim kısaca sizlere.

Ben 2013 yılında Farmasi’ye biberli balsam ürünü sayesinde üye oldum .. 7 yıl boyunca kendi ihtiyaçlarımı aldım… ve sonunda iş olarak yapmaya 12.01.2017 de karar verdim. O ay %15 ile üst lider çıktım.

Ben Aralık ayında 6 aylık hamileydim. Bilirsiniz hamilelik süreci biraz zorlu aylardır, ki benim son aylarımdı. Ben hamileliğimin 7. ayında Müdür oldum. Peki bu nasıl oldu diyenlere;


İnandım ilk önce, kendime sonra eşiminde desteği ile evden telefon ile çünkü dışarıya çıkma şansım yoktu. Çünkü birde 3 yaşında küçük oğlum vardı. İşte şuan da insanların karantinası benim normal hayatım imiş. Bizler neye odaklanırsak onu çoğaltırız.

İlk kazancım 375 tl, şuan da kazancım 5.000 TL. 2. Yılımda ALTIN DİREKTÖRLÜK seviyesine ulaştım şirketten 12.000 TL bonus kazandım. İlk önce Elmas Müdür’üm Özlem Selçuk, eşim ve tüm ekibime teşekkür ederim. Bu basari hepimizin.

Bu ekip ruhudur. Mega Yıldızlar ekibi ile daha güzel seviyeler bizi bekler. İyiye, güzele, başarıya odaklanalım ki başarı kolaylıkla gelsin.

Farmasi Altın Direktör Ayşe Vural ekibinde olmak için sayfamızda bulunan formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilir ve aramıza katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı