Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Başarı Hikayeleri

Farmasi Burhan Köse Başarı Hikayesi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Müdürü Burhan Köse Gaziantep ilimizde yaşamaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır. Tüm tanıdıklarına ve ailesine Farmasi ürünlerini anlatarak çok kısa sürede bu ünvana ulaşmıştır. Ekibi günden güne çoğalmakta ve kariyer basamaklarını hızla çıkmakta ve kazancını kat ve kat arttırmaktadır.

Farmasi müdürü Burhan Köse‘nin başarı hikayesi şöyledir; Farmasi ile yolumuz mart 2020’de kesişti ve ilk ayımda müdür oldum. Daha önce buna benzer ama daha zor ve yorucu bir işle meşgul olmuş ve başarılı olmuştum. Neden bu işte başarılı olmayayım diye düşündüm ve yola koyuldum.

Kendime güvenim tamdı evet kendime güvenimi boşa çıkarmadım. Kısa zamanda gelen bu seviyenin sırrının yapmış olduğum işi ek iş olarak düşünmeyip tüm sosyal çevre ve olanaklarla dört elle sarılmış olmak olduğunu düşünüyorum.

Çalışıyorum ve çalışmalarımın meyvesini alıyorum. Tabi ki asıl sırrım mükemmel bir ekibimin olması. Çok güzel başarılar bizim olacak yeter ki inanıp kendimize güvenelim.. İYİ Kİ FARMASİ…

Farmasi Müdürü Burhan Köse ekibine üye olmak için sayfamızda bulunan formu doldurarak tarafınıza ulaşmamızı, kaydınızın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı