Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Çalışma Saatleri

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Kozmetik çalışma saatleri sabah 08.30-12.00, 13.30-17.30 Hafta sonu beyaz yaka personel çalışma yapmamaktadır. Yoğun dönemlerde talebe göre mesai yapılmaktadır. Öğle arası molası verilmektedir.

Farmasi beyaz yaka, yani büro personelleri hafta içi saat 08.30 da mesaiye başlayıp akşam saat 17.30 paydos etmektedirler. Depo ve üretim personelleri de bu saatler aralığında çalışmaktadırlar. Fakat yoğun dönemlerde, kampanya dönemlerinde, ihtiyaç halinde, Farmasi kullanıcılarına en kısa sürede ürünlerin teslim olması için tam kapasite, 3 vardiya çalışabilmektedir.

Özellikle bayram döneminde, kampanya döneminde ve kapanış dönemlerinde yoğun siparişler oluşabilmekte. Bu oluşan yoğun sipariş talebine Farmasi yetişebilmek ve teslimatları zamanında yetiştirebilmek için tam kapasitede çalışabilmektedir.

Daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşabilmek için sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurunuz. Sizi arkadaşlarımız hemen arayarak bilgilendirsinler.

12 Yorum

 1. Mrb üye olmak istemediğim halde alakasız bir başlık altından üye olduğum gözüküyor acilen iptalini rica ediyorum

  1. Merhabalar Filiz hanım. Kişinin bilgisi haricinde üye yapılabilmesi mümkün değildir. Whatsapp yoluyla tarafınıza dönüş yapılmıştır. Gerekli bilgiler verilmiştir. Farmasi ailesi olarak kazançlı günler dileriz.

 2. Merhaba üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum. Uye yapılırken hemen yardımcı oluyorsunuz da iptal için neden bu kadar zorlastiriyorsunuz işi

  1. Merhabalar Mihriban hanım. Üyelik iptali çok kolay gerçekleşmektedir. Size mail aracılığı ile ulaşıyoruz detayları aktarmak için. Aynı zamanda whatapp yada telefon aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Size hemen yardımcı olunacaktır. İyi çalışmalar kolay gelsin.

  1. Merhabalar Sevil hanım. Mail adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçiyoruz. Dilerseniz 05498150081 numaralı telefondan bize ulaşınız. Tarafınıza hemen dönüş sağlanacaktır.

 3. Üyeliğinin iptalini istiyorum.Musteri hizmetlerini aradim.İnternetten yapmam gerektiği söylendi.Yardimci olursanız sevinirim.

  1. Merhabalar Fatma hanım. https://www.farmasiint.com/icerik/iletisim/100 linkini tıklayarak resmi web sitesinden isteğinizi iletebilirsiniz. Bilgileri eksiksiz doldurmanız halinde kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. 05498150081 numaralı telefondan da bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz.

  1. Merhabalar Sema hanım. Üyelik iptali başvurusunda bulunmadan önce şunu belirtmek isteriz ki,hiç sipariş vermemeniz durumunda üyeliğiniz zaten otomatik olarak sona erecektir. Dilerseniz kişisel Farmasi sayfanıza Tc ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra ‘Bilgi Destek’ butonunu kullanarak, üyelik iptali talebinde bulunabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bize 05497949519 ve 05498150081 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı