Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Çay Ağacı Sıvı Sabun

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi 2020 Nisan ayında yeni danışmanlara özel çıkartmış olduğu temizlik paketi içerisine ‘Çay Ağacı Sıvı Sabun‘ ekleyerek yine bir yenilik yaptı. Farmasi girişimcileri ve Farmasi kullanıcıları tarafından yoğun talep edilen bir üründür.

Farmasi Çay Ağacı serisi sevenlerin yoğun talepleri üzerine ilk etapta 225 gr olarak çıkartıldı. Bu ürüne sadece ‘Yeni Danışman Temizlik Paketi’ içerisinde alınabilmekteydi. Sonrasında 300 ml olarak üretildi. Kodu 1104197 olan pompalı Çay Ağacı Sıvı El Sabunu Dr. Cevdet Tuna ürünü olduğundan dolayı %40 indirimli alınabilmektedir. Prim değerlidir ve stok sınırlaması yoktur.

Farmasi kullanıcılarına, Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu 14.99 tl ye satışa sunulmuştur. Farmasi üyelerine katalog fiyatından %40 daha indirimli gelmektedir. 1104197 kodu kullanılarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farmasi Çay Ağacı Sıvı Sabun ilk üretildiğinde 225 gr ve 300 ml olarak iki çeşit üretilmiştir. Sonra ise 300 ml olarak devam edilmiştir. Mucizevi faydaları bulunan çay ağacı bitkisi Avusturya’da yetişen bir ağaç türüdür. Bu ağacın yapraklarından damıtılarak elde edilen yağ, Avusturya yerlileri tarafından uzun yıllardır kullanılmıştır. Avusturya’da gemiciler tarafından yaraların iyileştirmesinde aynı zamanda güçlü antiseptik etkisiyle saf temizleyici olarak kullanılmıştır.

Farmasi Çay Ağacı Yağı güçlü antiseptik, antibakteriyel özellikleri ile genel kullanım amacı taşır. Sıvı sabun elde kullanılır, kalıp sabun vücut, cilt temizliği ve bakımında kullanılır.

Bu özellikleri ile genel vücut, cilt temizliği ve bakımında kullanılır. Çay ağacı yağının cildi besleyici, koruyucu nitelikleri öne çıkmaktadır. Hayvansal yağ ve boya içermez. Alerjik cilt tiplerine uygundur.

Farmasi Çay Ağacı Sıvı Sabun kullanım şekli; Günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere veya bu günlerde daha sıklıkta kullanılır. Sabunu köpürterek ve bir süre bekletip bol su ile durulanır.

Daha detaylı ve güncel bilgiye ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan form’u doldurarak yada Whatapp butonlarına basınız. En kısa sürede size dönelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı