Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Başarı Hikayeleri

Farmasi Direktörü Lütfiye Özçiftçi Başarı Hikayesi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Direktörü Lütfiye Özçiftçi; Antalya’nın Kumluca ilçesinde ikamet etmektedir. Bayram bey ile evli ve iki kız çocuğu annesidir. Antalya ve çevresi olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen tüm illerinde üyeleri ekip arkadaşları bulunmaktadır.

Farmasi Lütfiye Özçiftçi başarı hikayasi; Ben Farmasi Direktörü Lütfiye Özçiftçi. Benim Farmasi hikayem 2014 yılında başladı ben istiyorum ki yapmayayım, araştırayım, bir eksiği bir yanlışı olsun da vazgeçeyim diye düşünmüştüm ama olmadı.

Çünkü hayallerimde vardı; ilkokul mezunu olmam, benim herhangi bir konudan kendimi geri çekmem için yeterli bir sebepti. Ama Farmasi sayesinde bu düşünceyi aştım. Çünkü kadın ekonomik özgürlüğe sahip, güçlü ve ayakları yere basan bir birey olmalı, evine çocuklarına katkıda bulunmalı, üretken olmalı.

Hiç unutmuyorum 50 tl olsun ama kendimin olsun diyerek çıktığım bu yolda 3000 tl para kazanıyorum. Farmasi bana çok şey kattı çok güzel şeyler başardım. Bunları nasıl mı yaptım? Misafirlerime sadece bir fincan kahve ikram ederek.

Sizde Farmasi Direktörü Lütfiye Özçiftçi ekibinde yer almak için bu sayfamızda bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Hemen tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı