Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Başarı Hikayeleri

Farmasi Direktörü Süheyla Ateş Başarı Hikayesi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Direktörü Süheyla Ateş; Antalya’nın Finike ilçesinde yaşamaktadır ve aynı zamanda ‘Cafe işletmeciliği’de yapmaktadır. Durmuş bey ile evli ve iki çocuk annesidir. Antalya Merkez, Kumluca, Finike, Demre ve Kaş yoğunlukta olmak üzere hemen hemen Türkiye’nin her yerinde üyeleri, ekip arkadaşları bulunmaktadır.

Farmasi Direktörü Süheyla Ateş başarı hikayesi; Farmasi üyeliğim Özlem hanımın ilk üyesi olmakla başladı… Kullanıcı olarak 5 yıl devam ettim. Daha sonra Farmasi’yi iş olarak yapmaya karar verdiğim zaman terslikler peşimi bırakmıyordu. Ben bütün tersliklere rağmen severek yaptım FARMASİ’yi.

Şu an bulunduğum kariyerim işimi ne kadar çok önemsediğimi gösteriyor. Çalışan kadın özgür kadındır, güçlü kadındır. Kadınlar kendi ayakları üzerine durmalı bence.

Farmasi yapmaya başladığım zaman aldığım tepkiler desteğin önüne geçmişti. Bana negatif gelene hep pozitif gittim. Önce ürünü hediye ettim, sonra üye yaptım. Farmasi’den başka ürün kullanmam diyen girişimcilere sahibim şimdi. Tutkuyla çalışan müdürlere Direktörlere sahibim şu an. İşte bu çok mutluluk verici bir olay.

Önce inanacaksın, sonra kazanacaksın, daha sonra da kazandıracaksın. O zaman en mutlu kişi sensin işte. Ben şu an çok sevimli ve verimli bir ekibe sahibim. İnanarak başardığımız ve kazandığımız rakamlarla sabittir. Durgun sularda yüzmeyi herkes başarır, önemli olan dalgalı denizlerde okyanuslarda yüzmektir. Onun için tutkuyla çalışmaktır Farmasi.

Benimle Farmasi de bu tutkuyla çalışmak isteyen herkesi grubuma beklerim. Sizlerde sayfamızda bulunan formu doldurarak ekibimize katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı