Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Diş Macunu ( 8 Çeşit )

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Diş Macunu kategorisinde; Farmasi Aloe Vera’lı Diş Macunu, Farmasi Euro Fresh 7 Etkili Diş Macunu, Farmasi Çocuk Diş Macunu, Farmasi Misvaklı Diş Macunu, Farmasi Dr. C. Tuna Çay Ağacı Diş Macunu, Farmasi Neem Yağlı Diş Macunu, Farmasi Tatlı Naneli Diş Macunu, Farmasi Okaliptuslu Diş Macunu olmak üzere 8 çeşit diş macunu bulunmaktadır.

Farmasi Misvaklı Diş Macunu 50 gr küçük boy ve 112 gr büyük boy olmak üzere iki çeşittir. İçeriğindeki misvak ve aloe vera özleri sayesinde mükemmel beyazlık ve etkili bir ağız bakımı sağlar. Florid ve sert aşındırıcılar içermemesi sayesinde dişlere zarar vermeden parlak bir gülüş kazandırır. Farmasi Misvaklı Diş Macunu dişlerinizde harika beyazlık sağlamaya yardımcı olurken, aynı zamanda ferah bir nefese de kavuşmanızı sağlar.

Farmasi Diş Macunu Fiyatı muadillerine göre çok daha uygun fiyata sunulmaktadır. Bilindiği üzere Farmasi yerli bir firmadır, ürünlerini Türkiye’de üreterek tüm Dünya ülkelerine göndermektedir. Farmasi Diş Macunu Farmasi üyelerine %30 kar sağlamaktadır. Yani Farmasi Diş Macunu Fiyatı Farmasi üyelerine katalogdan %30 daha düşük fiyata gelmektedir.

Farmasi Diş Macunu Kullanıcı Yorumları

Farmasi Diş Macunu yorumlarını inceleyecek olursak; En belirgin Farmasi Misvaklı Diş Macunu yorumu beyazlatma özelliğidir diyebiliriz. İçeriğinde bulunan özler sayesinde uzun süreli beyazlık sağlamaktadır. Bu uzun süre beyazlığı da kısa sürede kullanım sonucunda elde etmeye başlayacaksınız. Aynı zamanda Farmasi Diş Macunu yorumlarından anlaşılmaktadır ki ağız içi yaralarına da iyileşme sağlamaktadır.

Farmasi Çocuk Diş Macunu 3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için özel olarak üretilmiştir. Çocuklar için özel geliştirilen Farmasi Çocuk Diş Macunu Sls ve Florür içermeyen formulü ile dişlerin parlamasına, diş ve diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olmaktadır. Farmasi Çocuk Diş Macunu 3 yaş üzeri çocukların diş macunu kullanımını sevdirmek ve kolay alışmalarını sağlamak için Çilek Aromalı olarak üretilmektedir.

Farmasi Diş Macunu kullananlar yüksek memnuniyet duyduklarından dolayı başka diş macunu tercih etmemektedirler. Farmasi Diş Macunu kullananların oranı her geçen gün artmaktadır. Bu oran azımsanmayacak kadar yüksektir. Bileşenlerinin Farmasi tarafından insan sağlığına zararsız içerikler olması ve Farmasi ürünlerinin çevreye olan saygısından dolayı Farmasi Diş Macunu kullananlar tarafından takdir toplamaktadır. Farmasi Diş Macunu kullananların aradaki farkın ilk kullanımdan hemen sonra hissetmeleri en büyük tercih sebebi arasındadır.

Farmasi Aloe Vera Diş Macunu Farmasi tarafından hassas dişlere özel olarak geliştirilmiştir. Farmasi Aloe Vera Diş Macunu içerisindeki bitki özleri sayesinde dişlerin korunmasına ve rahatlamasına yardımcı olur. Farmasi Aloe Vera Diş Macunu; Jel formulü sayesinde dişleri aşındırmadan, nazikçe temizleyerek ferah bir nefes almanızı sağlar.

Farmasi Çay Ağacı Diş Macunu Farmasi’nin yeniliklerle dolu bir firma olduğunun en etkileyici örneklerinden biridir. Farmasi Çay Ağacı Diş Macunu içeriğinde bulunan Çay Ağacı özleri sayesinde en etkili olduğu sorunların başında ağız içi aft sorunları, ağız içerisinde bulunan yara ve kanamalardır. Diş eti sorunlarına da iyi geldiği bilinmektedir.

Farmasi Florürsüz Diş Macunu sorgulamalarının başında Farmasi Diş Macunları gelmektedir, çünkü Farmasi Diş Macunlarında florür yoktur. Farmasi Diş Macunlarından sadece 7 etkili diş macununda florür vardır. Onun da olmasının sebebi; diş hekimlerinin bazı durumlarda florür önermesinden kaynaklı, saha taleplerinden dolayı Farmasi tarafından üretilmesi uygun görülmüştür. Farmasi tüm ürünlerde kullanılan içeriklerin; FDA, TSE, HELAL ve diğer kalite sertifikalarının kriterlerine uygun olarak hazırlamakta ve hassasiyet göstermektedir. Farmasi ürünlerinin tümü Avrupa Standartların da üretilmekte ve kullanıcılara sunulmaktadır.

Farmasi Eurofresh markasını kendisi bünyesinde bulundurmaktadır. Bazı diş macunlarına verdiği Marka ismidir. Farmasi Eurofresh ismini başka şirketlerin kullanması isim haklarına aykırıdır. Farmasi Bazı Diş Macunlarında bu marka ismini kullanmaktadır. Tüm kataloglarında Farmasi Eurofresh markasını, resimlerini ismini ve amblemini bulundurmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı