fbpx
Farmasi

Farmasi Dudak Balmı (Yeni)

Ücretsiz Üyelik ve Danışma Formu

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

  Günümüzde dudak balmı neredeyse erkek bayan demeden, hemen hemen herkesin kullandığı ve çantasında, aracında, çalışma masasında bi köşede bulundurduğu, kullandığı günlük kullanım ürünlerinden biridir. Kişisel bir ürün olduğundan dolayı kimseyle de ortak kullanılma imkanı yoktur.

  Farmasi hemen hemen tüm ürünlerde olduğu gibi, Farmasi Dudak Balm’ı ürününün üretiminde ve ürün güncellemesinde öncü rol almaktadır. Daha önce farklı bir ambalajda ve içerikteydi. Şimdi ise tüm haliyle yenilenmiş bulunmaktadır ve Farmasi severlerin kullanımına ve beğenisine sunulmuştur.

  Farmasi Dudak Balm’ını Erkekler Kullanabilirmi?

  Farmasi’nin üretmiş olduğu, Farmasi Dudak Bal’ı hem erkekler tarafından hemde bayanlar tarafından kullanılmaktadır. Sadece erkeler için yada sadece bayanlar için ayrı ayrı üretilmemiştir. Herkes çok rahat bir şekilde kullanabilsin diye üretilmiştir.

  Farmasi Dudak Balm’ı içerdiği; Aynısefa, Jojoba, Soya Yağı ve E Vitamini ile zenginleştirilmiş eşsiz formülü ile kuru, çatlamış dudaklarınızı yatıştırmaya, beslemeye ve yumuşatmaya en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır.

  Kolay uygulama sağlamakta olan ambalajı ve dudak tarafından hızlıca emilen yenilikçi formülü sayesinde pratik bir dudak bakımı sunmaktadır.

  Farmasi Dudak Balm’ı Kodu Nedir?

  Farmasi Dudak Balm’ı kodu;1106004’dur. Farmasi safyanızda bulunan ‘HızlıSatınAl’ bölümüne bu kodu yazarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Farmasi Dudak Balm’ı 10 ml olarak sunulmuştur.

  Başa dön tuşu