Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Fondöten Çeşitleri (Vfx Pro, Stay Matte, Serum)

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi’nin en çok tercih edilen makyaj ürünlerinin başında fondötenler gelmektedir. Farmasi Fondöten çeşitlerini ana başlık altında toplamak gerekirse; Farmasi Vfx Pro Fondöten, Farmasi Vfx Fondöten, Farmasi Stay Matte Fondöten ve Farmasi Serum Fondöten olarak sıralayabiliriz.

Fondöten, çok daha basit anlatımla makyaj altı krem olarak da bilinmektedir. Sıvı ve Pudra olmak üzere iki form da sunulmaktadır. Cilde eşit ve homojen renk oluşturmak için yüze uygulanan makyaj ürünüdür.

Günümüzde Fondöten içeriğine güneş koruyucu, sıkılaştırıcı, koruyucu ya da makyaj baz katmanı da eklenmiş olanları vardır. Her cilt tipi farklılık göstermektedir. Cilt tipinize en uygun olan fondöten’i kullanmak en doğru ve etkili sonuç elde etmemizi sağlayacaktır.

Fondöten cilt kusurlarını örtme, renk eşitsizliklerini kapatma ve mükemmel görünüm sağlamak konusunda oldukça başarılıdır. Yoğun makyaj yapmayan kişilerin de tercih ettikleri ve memnuniyet yaşadıkları ürünlerin başında gelmektedir. Tüm fondötenlerin ürün çeşitlerine bağlı olarak kendi aralarında ton dereceleri, isimleri bulunmaktadır. Cilt tonuna göre uygun fondöten tonu tercih edilmelidir.

Farmasi Vfx Pro Fondöten

Farmasi Vfx Pro fondöten aynı zamanda ‘Camera Ready’ fondöten olarak da adlandırılmaktadır. Bu ismini cildi bir bütün olarak örtmesinden, cilde gelen ışığın yansıma ve gölge yapmasını engelleyen yüksek kapatıcılığından almaktadır. Fotoğraf ve video çekimlerinde yoğun olarak olarak kullanılmasının sebebi de budur.

Farmasi Vfx Pro fondöten 30 ml’dir ve 5 farklı ton rengi bulunmaktadır. Bunları listeleyecek olursak;

 • 00 Porcelain için 1302447
 • 01 Vanilla için 1302421
 • 02 Naturel Beige için 1302422
 • 03 Dark Beige için 1302423
 • 04 Naturel Rose için 1302448

kodunu yazarak Farmasi kişisel sayfanızdan sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farmasi Vfx Pro Fondoten fiyat olarak muadillerinden çok çok uygun sunulmaktadır. Kalitesi, fiyatı, uygulama kolaylığı ve verimi açısından rakiplerine açık ara fark atmaktadır. Farmasi yerli firma oluşundan dolayı her zaman kalite-fiyat olarak bunu tüm ürünlerinde kolaylıkla sağlamaktadır.

Farmasi Vfx Pro fondöten kullanıcı yorumlarına, deneyenlere ve kullananların önerilerine bakacak olursak, fiyatının uygun ve kalitesinin yüksek olduğunu, memnuniyet oranının tatmin edici oranda yüksek olduğunu söyleyebiliriz.

Farmasi Stay Matte Fondöten

Farmasi Stay Matte Fondöten yağlı görünümünü azaltır, cildin gözenek görünümü azaltır, Sebum dengeleyici formülü sayesinde kusursuz bir mat görünüm elde etmenizi sağlar.

Farmasi Stay Matte Fondöten 30 ml olarak sunulmuştur ve 5 farklı ton rengi bulunmaktadır. Bunları listeleyecek olursak;

 • 1302492 kodu 01 numara Light Ivory
 • 1302493 kodu 02 numara Porcelain
 • 1302494 kodu 03 numara Naturel
 • 1302495 kodu 04 numara Sand Beige
 • 1302496 kodu 05 numara Sun Tan

bu tonların herhangi birinden alabilmek için Farmasi sayfanızda bulunan ‘Hızlı Satın Al’ butonunu kullanarak alabilirsiniz.

Farmasi Sponsorunuz Biz Olalım!

Farmasi Stay Matte Fondöten kullanıcıları daha çok yağlı cilt yapısına sahip kişilerdir ve parlamayı önlemede başarılı olduğunu belirtmektedirler.

Farmasi Serum Fondöten

Farmasi Serum Fondöten damla damla arttırılabilir kapatıcılık sağlamaktadır. Ne kadar kapatıcılık istiyorsanız kullanım miktarını arttırarak kendiniz belirleyebilirsiniz.

Farmasi Serum Fondöten saten bir bitiş sunmaktadır. Güneş koruma özelliği bulunmaktadır, Spf 15 ile cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olur.

5 renk tonuna sahiptir. Bunları listeleyecek olursak;

 • 01 numara 1302703 kodlu Warm Berge
 • 02 numara 1302704 Naturel
 • 03 numara 1302705 kodlu Porcelain
 • 04 numara 1302706 Ivory
 • 05 numara 1302707 Tan

kodlu ürünleri Farmasi kişisel sayfanızda bulunan sepetinize ekleyerek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı