Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Güneş Kremi ( 3 Farklı Çeşit )

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Güneş Kremi, Dr. C. Tuna ürün kategorisinde bulunmaktadır. Farmasi Güneş Kremi, Farmasi’nin diğer ürünleri gibi ‘Vegan’ ürünler sınıfındadır. Hayvansal içerikler hiçbir üründe kullanılmamaktadır. Farmasi Güneş Kremi yüksek koruma faktörü sayesinde, cildinizin en önemli ve hassas bölgesi olan yüzünüzü, güneşin zararlı ışınlarından korumaya yardımcı olur.

Farmasi Güneş Kremi Yorumlarını incelediğimizde en büyük karşılaştığımız yorum; Harika bir ürün olduğu ve çok memnun kaldıkları belirtilmektedir. Günlük kullanımda yada güneşe maruz kalacakları zaman daha çok tüketmeyi tercih ettiklerini belirtmektedirler.

Farmasi Güneş Kremi kullananlar güneşin cildimize ne kadar çok zarar verdiğini bildiğinden mümkün mertebe günlük olarak ürünü kullanmaktadırlar. Çünkü güneş eski güneş değil, atmosfer eski atmosfer değil. Haliyle cildimize verdiği zarar kaçınılmaz oluyor. Farmasi Güneş Kremi müthiş koruma sağlayarak mükemmel sonuçlar elde etmektedir.

Farmasi Güneş Kremi Fiyatı Farmasi kataloğunda bilindiği üzere her ay değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatı kalitesine oranla çok uygun fiyata Farmasi tarafından sunulmaktadır. Farmasi’ye üye olarak %40 daha uygun fiyata alabilirsiniz. Dr. C. Tuna ürün kategorisinde bulunduğundan %40 kar oranı bulunmaktadır.

Güneş kremi, Güneş Losyonu ve Bronzlaştırıcı Sprey olmak üzere 3 çeşit Güneş Kremi Farmasi ürünü bulunmaktadır.

Farmasi 50 Faktörlü Güneş Kremi kullananlar güneşin cildimizde oluşturduğu tahribatın önüne en yüksek seviyede geçerek, koruma altına almaktadır. Farmasi 50 Föktörlü Güneş Kremi kullananlar güneşin zararlı etkilerinden korunmaktadırlar.

Farmasi Yüz Güneş Kremi Kullananlar, içerisinde bulunan Beta Karoten sayesinde ciltlerine renk verir. Yüz Kremi Kullananların cildini nemlendirir ve korumayı yüksek oranda destekler.

Farmasi Güneş Kremi Özellikleri Nelerdir?

Farmasi Güneş Kremi Özellikleri; içeriğinde bulunan Beta Karoten özelliği sayesinde cildinizi korur ve renk verir. Ayrıca Farmasi Güneş Kremi özelliklerinden biri de tüm cilt tiplerine uygun olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı