Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Hangi Kargo İle Çalışmaktadır?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Bunlara Ptt kargo da eklenmiştir. Siparişi onaylama aşamasına geldiğinizde sayfa da kargo seçenekleri belirecektir. İstediğiniz kargo firmasını seçerek kapınıza kadar ürünlerinizi getirtebilirsiniz.

Alışveriş esnasında ödemeyi gerçekleştirseniz ayrıca bi ücret tarafınızdan talep edilmez. Fakat kapıda nakit ödemek istiyorsanız 4.99 tl kapıda ödeme ücreti yansır.

Kargo firmaları asıl işinin taşımacılık olduğunu, 2. bi hizmet verdiğinden dolayı, bu hizmetin ücretini istediğinden dolayı bu rakam yansımaktadır.

Bir diğer kargo şirketi olan ‘Ptt’ kargo ile şirketimizin görüşmeleri sonuçlanmıştır. Artık Ptt kargo ile de Farmasi ürünlerinizi kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Farmasi sayfanızdan alışverişinizi sonlandırma aşamasında bu kargo firmalarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Sadece diğer kargo firmalarını seçtiğinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz. Ptt kargo seçildiği takdirde kapıda ödeme seçeneği ortadan kalkmış olacaktır.

Detaylı ve güncel bilgi için lütfen tarafımıza ulaşın. Size hemen dönüş yapalım ve Farmasi hakkında merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı