Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Kargo Ücreti

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi üyelerine hafta içi 110 tl puan ve üzeri alışveriş yaptıklarında kargo ücretsizdir. Hafta sonu yada diğer zamanlarda yapılacak olan kargo indirim duyurusu Farmasi Giriş sayfasında ‘Duyurular’ da ve diğer sosyal paylaşım platformlarından duyurulmaktadır. Her hafta sonu indirim yapılacağı anlamına gelmemektedir.

Belirtilen rakamların altında oluşturulan kolilerde ise; 10.99 tl ye Farmasi ”Kargo Sıfırlama” ürünü ekleyerek kolilere Farmasi üyelerinin en az etkilenmelerini sağlıyor.

Tüm Farmasi üyeleri hafta içi 110 tl puan, hafta sonu 80 tl puan ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo kampanyasından faydalanmaktalar. (Lütfen sayfalarınızdan kontrol ediniz. Her hafta sonu indirim yapılacağı anlamına gelmez.) Alışveriş tutarının 110 tl puanın altında kalması durumunda 10.99 tl kargo ücreti alınmaktadır. Bu tutar karşılığında da Farmasi kargo sıfırlama ürünü göndermektedir.

Bu korona günlerinde kargo firmaları aşırı yoğunluk yaşadıklarından dolayı ‘Kota’ koymaktalar ve gönderilmek istenen miktarı azaltmaktadırlar. Daha önceleri Yurtiçi Kargo seçildiğinde herhangi bir ek ücret talep edilmemekteydi. Fakat bu sebepten dolayı gönderi başına alışveriş tutarı 110 tl altında kalması durumunda 1.49 tl talep etmektedir. İlerleyen günlerde tekrar güncelleme yapılacaktır.

Zaman zaman ay içerisinde (Anlık, günlük’de olabiliyor kampanya) kargo yada diğer ürünler ile alakalı kampanyalar düzenlenmektedir. Bu anlık yada güncel kampanyalardan faydalanmak için lütfen tarafımıza ulaşın. Sizinle iletişime geçelim ve bilgileri aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı