Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Ürünleri Helal mi? Helal Sertifikasi Var mı?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Ürünleri Helal mi? Helal Sertifikası Var mı? Farmasi Uluslararası Gözetim Firması DSR Certification’dan %100 helallik sertifikası almayı başarmıştır. Farmasi’nin tüm ürünleri helal gıda logosuna sahip olmakla birlikte gıda güvenliğine önem veren bilinçli bireylerin aklında ki tüm soru işaretlerini de ortadan kaldırıyor.

Helal Gıda Sertifikasına Sahip Ürünlerde Katkı Maddesi Bulunuyor mu?

Helal gıda logolu ürünlerin içerisinde sağlığı olumsuz yönde etkileyecek ve zarar verecek maddelerin bulunması tamamen yasaktır. Kullanılacak katkı maddesinin insan sağlığına zarar vermemesi durumunda bir miktar kullanılması bir sorun teşkil etmemektedir. Kullanılacak katkı maddeleri sadece bitki ve helal hayvan gruplarından elde edilir.

Farmasi Helal Sertifikası DSR Certification

Farmasi Helal Sertifikasına Sahip Ürünleri

Helal sertifikasına sahip ürünleri; Şampuan, saç kremi, saç maskesi, duş jeli, el ve vücut losyonu, el kremi, yüz kremi, süt, tonik, kokular, maske, ayak kremi, ayak spreyi, ayak fırçası, bebek şampuanı, bebek kremi, bebek losyonu, kolonya, maskara, pudra, fondöten, el yıkama, saç jölesi, yağlar, diş macunu, sağlıklı yaşam ürünleri, güneş bakım ürünleri, yüz yıkama, serumlar, ev eşyaları, sabunlar, rulo, deodorantlar, rujlar, dudak parlatıcısı, tırnak bakımı, göz kalemi, dudak kalemleri, göz farı, kaş farı, kaş maskara, kaş kalemi, köpük, tıraş jeli, tıraş köpüğü, masaj yağı, masaj jeli, ısı masajı jel, köpük banyosu, göz kremi, dudak kremi, dudak kremi, dudak yağı, su spreyi, ıslak mendil, göz astarı, kapatıcı, bb krem, cc krem, tıraştan sonra ürünleridir.

Farmasi’ye üye olmak isteyen yada üye olan girişimcilerin en çok merak ettiği ve özellikle Farmasi’yi tercih etmelerinin sebebi de Farmasi’nin %100 helal sertifikasına sahip olmasıdır. Farmasi ürünleri su bazlı olup namaza, abdest’e engel olabilecek kimyasalları içermemektedir.

Farmasi’de nesli tükenmekte olan bitkiler kullanılmamaktadır. Yüz beyazlatıcı setimizde kum zambağı kullanılmakta ve bu bitkinin nesli tükenmektedir. Bu sebeple Farmasi özel olarak kendi üretim merkezlerinde yetiştirdiği kum zambaklarını kullanmaktadır.

Farmasi helalliğe son derece önem veren bir şirkettir. Kurucusu Dr. Cevdet Tuna Altın Kurallarında’da belirttiği gibi tüm maddelere istinasız uyulmakta bu kriterlere uygun ürünler üretilmekte.

Yeni Dünya’da diğer dinlere mensup olanlar da helal sertifikasını sorgulamaktalar. Takip ettiği çizgi doğrudur. Herkesten takdir almaktadır, beğenilmektedir.

Farmasi’nin güncel ve diğer sertifikalarını incelemek için Farmasi Sertifikalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı