Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Hindiba ve Farmasi Tahıllı Kahve

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi ürün yelpazesinin içerisinde, Kahve kategorisinde ‘Hindiba Kahve’ ve ‘Tahıllı Kahve’ olmak üzere 2 çeşittir. Farmasi Hindiba Kahve; 100 gr ve 16*2 gr olmak üzere iki çeşittir. Farmasi Tahıllı Kahve tek çeşit olarak 16*2 gr bulunmaktadır.

Farmasi Hindiba Kahve 100 gr kodu 9700701, Farmasi Hindiba Kahve 16*02 gr kodu 9700827, Farmasi Tahıllı Kahve kodu 9700791 yazılarak Farmasi kişisel sayfanızda bulunan sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farmasi Kahve kullananlar tarafından, Farmasi Hindiba Kahve’nin içeriğinde bulunan inülin’inin metabolizma için önemli bir prebiyotik lif olduğundan ve inülin’in günümüzde en çok Hindiba’dan elde edildiğinden dolayı; şişkinlik, kabızlık ve zayıflama konularındaki başarısı ile anılmaktadır.

Farmasi Hindiba ve Farmasi Tahıllı Kahve’yi dilerseniz süt tozu yada süt ilave ederek de tüketebilirsiniz. Hatta yenilikçi ev hanımları tarafından buz, meyve ve benzeri karışımlar yapılarak harika lezzetler ortaya çıkartılmaktadır.

Farmasi Hindiba yada Farmasi Tahıllı Kahve tercih edenlerin en başta söyledikleri, yorumda bulundukları; Tokluk hissi verdiği, zayıflamalarına yardımcı olduğu, şişkinlik, gaz yada kabızlık tarzı sorunları olanların, bu sorunlarının ortadan kalktığıdır.

Farmasi Tahıllı Kahve içeriğinde %60 çavdar-Arpa karışımı, %40 Kahve bulunmaktadır. Arpa ve Çavdar’da bulunan yüksek besin değerlerinden dolayı gün boyu enerjinizi korumanızı sağlayacaktır.

Farmasi Hindiba Kahve %60 Hindiba, %40 Kahve içermektedir. İçeriğindeki Hindiba papatyagiller familyasından gelmekte ve sebze olarak yararlanılan tek yıllık bitki olduğu bilinmektedir. 100 gr olan ile 2 gr tek kullanımlık şaseler arasında bir fark bulunmamaktadır. Her iki ürün içeriği de aynıdır. Kendi içim tarzınıza göre koyuluk yada açıklık oranını belirleyebilirsiniz.

Farmasi’nin kahve severlere sunduğu bu ürün, zararlı bir bileşen içermemektedir. Malumunuz diğer kahvelerde bulunan maddelerde insan sağlığını ileride bile tehdit edebilecek bileşenler bulunabilmekte. Her zaman olduğu gibi Farmasi; İnsan sağlığı ve çevre sağlığına özen göstermektedir.

Farmasi Hindiba yada Farmasi Tahıllı Kahve hakkında tüm merak ettikleriniz için sayfamızda bulunan formu doldurarak ulaşabilirsiniz. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılarak en güncel ve doğru bilgi aktarılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı