Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü Nedir? Farmasi, Farmasi üyeleri tarafından verilen sipariş tutarlarının kargo limitlerinin altında kalması durumunda, kargo ücreti olarak yansıyan 10.99 tl yerine göndermiş olduğu ürüne ‘‘Kargo Sıfırlama Ürünü” denir.

Farmasi üyeleri ‘haftaiçi’ yaptıkları alışverişte 110 Tl puana ulaştıklarında, kargo ücreti Farmasi tarafından karşılanmaktadır ve Farmasi üyesi kargo ücreti ödememektedir. Farmasi üyeleri ‘haftasonu’ 80 tl puan ve üzeri alışveriş yaptıklarında kargo ücreti ödememektedirler. Kargo indirimi yapılacağı zaman şirket resmi sosyal medya hesaplarından ve Farmasi Girişimci ekranlarında indirim ‘Banner’ ları yayınlanmaktadır.

Farmasi üyelerinin siparişlerinin hafta içi 110, haftasonu 80 TL tutarının altında kalması durumunda 10.99 TL kargo ücreti yansımaktadır. Bu yansıyan kargo ücreti karşılığında da ‘Kargo Sıfırlama Ürünü‘ olarak 10.06.2020 tarihinden itibaren Farmasi İnci Tozlu Sabun Yada Hamam Sabunu gönderilecektir.

Farmasi’nin Kargo Sıfırlama Ürünü olarak belirlediği ürün zaman zaman değişmektedir. Farmasi üyelerinin, Farmasi Giriş sayfalarında anlık olarak ‘Duyurular’ kısmında yayınlanmaktadır. Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü‘nün size gelebilmesi için herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Farmasi sistemleri tarafından otomatik olarak kolinize eklenecektir.

Böylece Farmasi üyeleri, kargo ücreti yansıması durumunda bile Kargo Sıfırlama Ürünü verilerek Farmasi tarafından tabiri caiz ise gönülleri alınmaktadır, paralarının boşa gitmemeleri sağlanmaktadır. Daha önceleri Naturelle serisinden el kremi gönderilmekteydi. 10 Haziran 2020 tarihinden itibaren Farmasi İnci Tozlu Sabun Yada Hamam Sabunu olarak güncellenmiştir.

Farmasi üyelik ve diğer tüm konular hakkında daha güncel, detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen tarafımıza ulaşın. En kısa sürede size dönüş yapalım ve bilgileri aktaralım.

Başa dön tuşu
Kapalı