Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü Nedir? Farmasi, Farmasi üyeleri tarafından verilen sipariş tutarlarının kargo limitlerinin altında kalması durumunda, kargo ücreti olarak yansıyan 10.99 tl yerine göndermiş olduğu ürüne ‘‘Kargo Sıfırlama Ürünü” denir.

Farmasi üyeleri ‘hafta içi’ yaptıkları alışverişte 110 tl puana ulaştıklarında, kargo ücreti Farmasi tarafından karşılanmaktadır ve Farmasi üyesi kargo ücreti ödememektedir. Farmasi üyeleri ‘hafta sonu’ 110 tl puan ve üzeri alışveriş yaptıklarında kargo ücreti ödememektedirler. Kargo indirimi yapılacağı zaman şirket resmi sosyal medya hesaplarından ve Farmasi Girişimci ekranlarında indirim ‘Banner’ ları, duyuruları yayınlanmaktadır.

Farmasi Özlem Selçuk ekibi olarak; bu ve buna benzer tüm duyuruları whatapp gruplarımızda, sosyal medya hesaplarımızda sık sık paylaşmakta ve ekip arkadaşlarımıza en kısa sürede bilgi paylaşımı yapılmaktadır.

Farmasi üyelerinin siparişlerinin 110 tl tutarının altında kalması durumunda 10.99 TL kargo ücreti yansımaktadır. Bu yansıyan kargo ücreti karşılığında da ‘Kargo Sıfırlama Ürünü‘ olarak 10.06.2020 tarihinden itibaren Farmasi İnci Tozlu Sabun Yada Hamam Sabunu gönderilecektir.

Farmasi’nin Kargo Sıfırlama Ürünü olarak belirlediği ürün zaman zaman değişmektedir. Farmasi üyelerinin, Farmasi Giriş sayfalarında anlık olarak ‘Duyurular’ kısmında yayınlanmaktadır. Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü‘nün size gelebilmesi için herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Farmasi sistemleri tarafından otomatik olarak kolinize eklenecektir.

Böylece Farmasi üyeleri, kargo ücreti yansıması durumunda bile Kargo Sıfırlama Ürünü verilerek Farmasi tarafından tabiri caiz ise gönülleri alınmaktadır, paralarının boşa gitmemeleri sağlanmaktadır. Daha önceleri Naturelle serisinden el kremi gönderilmekteydi. 10 Haziran 2020 tarihinden itibaren Farmasi İnci Tozlu Sabun Yada Hamam Sabunu olarak güncellenmiştir.

Farmasi üyelik ve diğer tüm konular hakkında daha güncel, detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen tarafımıza ulaşın. En kısa sürede size dönüş yapalım ve bilgileri aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı