Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Kariyerleri Neler?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi üyeleri ekip oluşturarak, alt ekiplerini oluşturarak kazanç elde etmeye başlarlar. Bu ekipler büyüdüklerinde doğal olarak kendileri de büyümüş olurlar. Farmasi bu büyüyen ekipler için ‘Kariyer İsimleri’ belirlemiştir.

Sırasıyla bunlar: Müdür, Direktör, Altın Müdür, Altın Direktör, Platin Müdür, Platin Direktör, Zümrüt Müdür, Zümrüt Direktör, Elmas Müdür, Elmas Direktör, Asbaşkan Müdür, Asbaşkan Direktör, Başkan Müdür, Başkan Direktör, Sultan Müdür ve Sultan Direktör.

Farmasi’de diğer firmalarda olduğu gibi siz lider çıkarttıktan sonra priminiz durmaz. Lider, liderliğini koruduğu, devam ettirdiği sürece Farmasi tarafından ‘Lider Yetiştirme’ primi verilir.

Bu lider yetiştirme primi bir sefere mahsus değildir. Diğer network firmalarıyla Farmasi’nin kazancını karşılaştırdığımızda Farmasi’nin önemli ölçüde öne çıkartan bu durum yüksek kazanç ve sürekli kazanç imkanı sunmaktdır.

Bazı network firmaları lider yetiştirme primleri yada bonusları verdiklerini iddia etmektedirler fakat Farmasi’nin sunmuş olduğu lider yetiştirme priminin yanından bile geçememektedir. Diğer firmalarda lider yetiştirme primi, liderin yapmış olduğu 70.000 tl den sonra başlamaktadır. Farmasi’de ise 8000 tl den sonra başlamaktadır.

Farmasi’de kariyeriniz yükseldikçe, liderinizden yada liderlerinizden alacağınız ‘Lider Yetiştirme Prim’ katsayınız da artacaktır. Örnek vermek gerekirse, Siz müdürsünüz ve altınızda 20000 tl ciro yapan liderden %3 lider yetiştirme primi alırsınız. Fakat siz eğer Altın Müdür kariyerine geldiğinizde altınızdaki liderden %3.5 lider yetiştirme primi alırsınız.

Kariyeriniz yükseldikçe liderinizden yada liderlerinizden alacağınız lider yetiştirme prim katsayınızda artacaktır.

Farmasi ile diğer firma kazanç planlarını, lider yetiştirme primlerini, performans primlerini kıyaslamak, istişare etmek yada bizden dinlemek için lütfen sayfamızda bulunan formu doldurunuz. Üye olup olmamanız önemli değil. Biz doğrusunu aktaralım gerisine siz karar verin. Bütün dialoglarımızın gizlilik içerisinde olacağından süpheniz olmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı