Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Kaş Kirpik Serumu

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Kaş Kirpik Serumu, Kaş ve Kirpiklerinize mükemmel bakım sağlayarak; daha uzun, daha hacimli, daha gür Kaş ve Kirpiklere kavuşmak isteyenlere özel olarak formül edilmiş harika geri dönüşlere sahip olan Farmasi ürünlerinden biridir.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Serumu çok özel fırçaya sahiptir. Tek fırça üzerinde hem Püsküllü ve hemde Taraklı fırçaya sahiptir. Kaşlarınıza ve Kirpiklerinize uygularken büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Kaş ve Kirpiklerinizin en ucundan en diplerine kadar uygularken rahat sürme ve sonuç alma imkanı sunmaktadır.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu 12 ml olarak sunulmaktadır, Farmasi sayfanızda bulunan ‘Hızlı Satın Al’ butonuna 1301292 kodu yazılarak satın alınabilir. Farmasi Kataloğunda kozmetik ürünler kategorisinde bulunduğundan dolayı %30 kar sağlamaktadır. Farmasi üyelerine %30 indirimli olarak gelmektedir.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu kullananlar, Farmasi Kaş Kirpik Serumu kullananlar yada kullanıcı yorumları incelendiğinde; büyük memnuniyet duydukları, kullanım süresi arttıkça daha uzun, yoğun ve hacimli görünüm kazandırdığı belirtilmektedir.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu fiyat kalite karşılaştırması yapıldığında mükemmel uygun fiyata mükemmel sonuç alınacağı gözlenmektedir. Öncesi ve sonrası fotolarında bu fark çok net olarak görülmektedir.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu uygulaması, kullanımı, içeriği hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için sayfamızda bulunan iletişim kanalları vasıtasıyla bize ulaşınız. Tarafınıza hemen dönüş yapılacaktır ve istenen bilgiler aktarılacaktır. Farmasi’nin sunduğu en uygun fiyat ve kullanım önerileri tarafınıza aktarılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı