Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Makyaj Bazı

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Makyaj Bazı, kullanıcıları tarafından makyaja başlamadan önce uygulanan, cildin mat ve canlı görünmesini, daha uzun süre, kalıcı makyaj imkanı sağlayan, likit makyaj ürünüdür. Fondöten ile cildimiz arasında bariyer görevi görmektedir. Farmasi Makyaj Bazı; Işıltılı ve Normal olmak üzere 2 çeşittir.

Farmasi Makyaj Bazı kullanmayanların tümüne yakını cildinin yağlanmasından, yaptıkları makyajın mat ve kuru görünüm, kızarıklık ve gözenek şikayetlerinin olduklarını gözlemlemekteyiz. Baz kullanımı sonrası, neredeyse tüm bu sorunların ortadan kalktığını söyleyebiliriz.

Farmasi Makyaj Bazı aynı zamanda uzun süre kalıcı makyaj ve pürüzsüz bri cilt görünümü sağlamaktadır. Pul pul dökülme ve yağlanma sorununu kullanıcıya yaşatmamaktadır.

Farmasi Makyaj Bazı saniyeler içerisinde sizin kendinizi iyi hissetmenizi ve uygulayacağınız makyaj ürünlerine mükemmel zemin oluşturacaktır. Bunu oluştururken de cildinize zarar vermenin aksine, sorunlu olan ciltlerde de ise sorun çıkarmayacaktır. T bölgesinde oluşabilecek parlamaların da önüne geçilmiş olacaktır.

Farmasi Makyaj Bazı cildinizi nemlendirirken makyaja hazırlamış olur, cildinize ışıl ışıl görünüm kazandırır. Deneyenlerin %100’ü daha kalıcı bir makyaj sağladığını belirtmişlerdir.

Fotoğraf filtresi uygulamış gibi, pürüzsüz görünüme kavuşturur. Kırışık ve gözenek görünümünü azaltır. Kalıcı bir makyaj uygulaması yapmanıza imkan sağlar.

Farmasi Makyaj Bazı 25ml’dir. Farmasi kişisel sayfanızda bulunan hızlı satın al butonuna; 1302449 kodunu Normal Makyaj Baz için, 1302536 kodunu ışıltılı makyaj baz için yazarak alabilirsiniz.

Bize ulaşmak, Farmasi’nin ayrıcalıkları hakkında daha fazla bilgi ve güncel bilgi için sayfamızda bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı