Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Makyaj Çantası Yeni 2020

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Makyaj Çantası prim değerli ve prim değersiz olmak üzere iki farklı fiyatta satışa sunuldu. Model sadece Altın ve Siyah renklerine üzerine üretilmiştir. Prim değerli fiyatı 389 TL, Prim değersiz fiyatı ise 299 TL’dir. Profesyonel makyaj çantası da denilebilir.

Malesef Farmasi’nin sunmuş olduğu, Farmasi Makyaj Çantası stoklarda kalmamıştır. Farmasi’nin kendi ürettiği bir ürün değildir. Farmasi’nin ürettirdiği bir yardımcı üründür. Tekrar stoğa girip girmediğini öğrenmek için lütfen bizimle iletişim halinde olunuz.

Siyah Renk Makyaj Çantası Kodları

Siyah Makyaj Çantası prim değerli kodu 7000712, prim değersiz kodu 7000713’tür.

Altın Renk Makyaj Çantası Kodları

Altın Makyaj Çantası prim değerli kodu 7000710, prim değersiz kodu 7000711’dir.

Sadece Farmasi girişimcilerinin alabileceği makyaj çantası çok kaliteli ve şık tasarıma sahip, profesyonel bir çantadır. Çekmeceli, ışıklı ve içi kadife kumaşla kaplıdır.

Farmasi’ye özel olarak üretilen çantamızı; Kuaförler, Makyözler, yeni evlenecekler ve çeyiz hazırlayanlar için mükemmel tercih olacaktır.

Farmasi üyeleri, sayfalarında bulunan Hızlı Satın Al butonunu kullanarak, dilediği renk ve prim değerli ya da prim değersiz Farmasi Makyaj Çantasını sipariş verebilir. Stok durumu için lütfen bizden bilgi alınız.

Sınırlı sayıda üretilen ve sadece Farmasi üyelerinin alabileceği ürünümüz hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan Form ya da WhatsApp kısa yolundan bize ulaşın merak ettiğiniz her konuyu cevaplayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı