Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Başarı Hikayeleri

Farmasi Mediha Türkkot Turan Başarı Hikayesi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Direktörü Mediha Türkkot Turan Antalya Finike’de ikamet etmektedir. Güçlü Turan ile evlidir. Azimle ve tutkuyla bağlı olduğu Farmasi işini her geçen gün büyütmektedir. Aile olarak gördüğü kalabalık bir ekibi bulunmaktadır.

Farmasi Direktörü Mediha TÜRKKOT TURAN başarı hikayesi; Farmasi ile 2013 yılında annemin boyun ağrısı sayesinde tanıştım. Daha önce ismini hiç duymamıştım. Annemin fıtıktan dolayı dayanılmaz boyun ağrıları vardı ve geceleri ağrıdan dolayı uyuyamıyordu. Bir arkadaşının tavsiyesi üzerine bir krem aldı ve o krem sayesinde ağrıları geçiyor, rahat uyuyabiliyordu.

İki krem bitirdikten sonra, ben kremi elime aldım bu krem neymiş ben getirteyim internetten dedim. Ve meşhur Dr. C. Tuna At kestanesi masaj jeli ile tanışarak Farmasi ailesine kullanıcı olarak üye oldum.

At kestanesi ile başladım ama daha sonra; şampuan, duş jeli, diş macunu, kozmetik ürünleri derken bir çok ürününü kullandım ve ben kullanırken yakın çevremde kullanmaya başladı. Hem fiyat olarak uygundu hemde ürünler güzeldi. Ama iş olarak düşünmemiştim nedense.

Yıllarca böyle kullanıcı olarak devam ettim. Ama ben kullanırken yakın çevrem ve iş yerimde müşterilerin bazıları da artık öğrendi Farmasi’yi ve onlarda kullanıcı olmuştu bile.

2018 yılında iş olarak yapmaya karar verdim. Fakat zaten yoğun çalıştığım bir işim vardı. Ev ve iş arasında geçen rutin bir yaşamım. Dışarıda sahaya çıkmak, stant açmak yapabileceğim şeyler değildi. Yinede isteyince, biraz da çabalayınca oldu.

Ekim ayında karar verdim iş olarak yapmaya ve her ay bir basamak atlayarak 2019 Ocak ayında müdür olmuştum. Şu anda direktörüm ve ikinci bir maaşım daha var çok şükür. Evde oturduğun yerden para kazanmak gibi görülse de, çalışmadan emek vermeden hiç bir şey olmuyor.

Her gün belirli saatlerde bir ofiste olmak zorunda değilsiniz, çalışma saatleriniz ve ortamınız tamamen size kalmış.

Sizde Farmasi Direktörü Mediha Türkkot Turan ekibine kayıt-üye olmak için, Farmasi’nin kazanç dünyasında yerinizi almak için burada bulunan formu doldurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı