Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Başarı Hikayeleri

Farmasi Mehmet Çetin Başarı Hikayesi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Direktörü Mehmet Çetin Antalya’da ikamet etmektedir eşi Altın Müdür Yaşar Çetin ile birlikte çalışmaktadır. Bayram ve Osman isimlerinde 2 çocuk babasıdır. Antalya ve çevresi olmak üzere Türkiye’nin her yerinde üyeleri bulunmaktadır.

Farmasi Direktörü Mehmet Çetin‘in başarı hikayesi; Tam anlamıyla FARMASİ ile tanışalı 2 yıl oldu. Daha önce özel sektörde işçi olarak çalışıyordum ve hiçbir zaman saati belli olmayan bir işim vardı.

Eşim aynı zamanda evimin Sultanı ‘Farmasi Altın Müdür Yaşar Çetin’ ayın 20 sinde maaşım yattı dedi. Yalan değil ilk zamanla olduğu gibi yine inanmayarak baktığımda benden az çalışarak benim aldığım maaşın 2 katı kadar fazla paranın yattığını görünce kendimi kötü hissettim ne yalan söyleyeyim.

O zamandan bu yana yani 2 yıldan beri FARMASİ de Direktörlük ünvanıyla işimin başındayım. Farmasi çok kazandıran bir firma olarak tarihe geçse de biliyorum ki Farmasi bize sadece para değil birçok arkadaş birçok çevre ve dostluklar edinmemizi sağlamıştır.

Başta Erol-Özlem Selçuk Çiftine ve daha sonra Eşime ve Ekip Arkadaşlarıma minnettarım. O, bu, şu yok bizde. BİZ BİR AİLEYİZ.

Sizde Farmasi Direktörü Mehmet Çetin ekibinde olmak için bu sayfada bulunan formu doldurarak yerinizi alabilirsiniz. Sizleri de ne kısa sürede aramıza bekliyoruz. Formu doldurduğunuzda hene tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı