Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Mop

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Mop, Mr. Wipes ürün grubunda bulunan, Mr. Wipes Easy Mop Pratik Mop’dur. 1 adet başlık, 4 parçalı sap, 10 adet toz alma bezi olmak üzere set halinde bulunmaktadır.

Farmasi Mop, Farmasi üyeleri bulundukları ay içerisinde 150 tl puan alışveriş yaptıklarında, Farmasi kişisel sayfalarında bulunan, kampanya sayfasında teşvik ürünlerin bulunduğu sayfadan 80 tl ücret karşılığında alınabilmektedir.

Farmasi Mop katalogda henüz bulunmamaktadır. Ücretli olarak satılmaktadır. Almak isteyenler sadece Farmasi’den 150 tl puan alışveriş yaparak ücretsiz bir şekilde alabilirler.

Günümüzde temizliği kolaylaştırıcı yardımcı ürünlerin çok tercih edildiğini yakından bilmekteyiz. Her ortamda temizlik yaparken kullanabileceğimiz gayet ergonomik Farmasi Mop, büyük kolaylık ve rahatlık sağlayacaktır.

Benzer Mop ürünleri başka firmalarda yüksek ücretlere satılırken, Farmasi tarafından Farmasi üyelerine 80 tl olarak sunulmaktadır.

Sizlerde Farmasi Mop almak, Farmasi’nin diğer kampanya ve fırsatlarını öğrenmek için lütfen sayfamızdan bize ulaşın. Sizi hemen arayalım ve en güncel bilgileri aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı