Başarı Hikayeleri

Farmasi Müdürü Ayşe Taşkıran Başarı Hikayesi

Farmasi Müdürü Ayşe Taşkıran İzmir il’i, Selçuk ilçesinde ikamet etmektedir. İzmir ve Selçuk ilçesi yoğunlukta olmak üzere kalabalık bir ekibe sahiptir.

Farmasi Müdürü Ayşe Taşkıran başarı hikayesi ise şöyledir; Ben 2017 yılında üye oldum Farmasi’ye. Farmasi’nin hemen hemen bütün ürünlerini kullanıyordum. Daha önce arkadaşlarımdan almayı tercih ediyordum. Aklımca onlara destek olacağımı düşünüyordum taki arkadaşım şehir dışına taşınıncaya kadar.

Daha sonra Havva Turgut direktörümden Dr. C. Tuna At kestanesi isteyince ‘benden alma kendin üye ol istediğini al’ demesiyle başladı Farmasi serüvenim. İyi’ki de başlamış diyorum şimdi. Üye olduktan sonra arkadaşlarımda benim memnun olduğumu görünce, benden almaya başladılar ve ben böylelikle satışa da başlamış oldum

İlk ayımda %3 seviyesine geçmiştim, bu da beni çok mutlu etmişti. Prim almaya hak kazanmıştım artık. Herkes gibi bizde zor duruma girmiştik ve evimin acil bir ihtiyacı çıkmıştı ve ben öyle olunca eşime ‘Bunu evime ben almak istiyorum’ dedim. O da ‘sen istersen başarırsın, almak istiyorum diyorsan alırsın’ dedi ve beni destekledi.

Bende dediği gibi istersem yapabilirdim ve o ay bana taksit parası için 275 TL yeterliydi. Bende o primi, o ay fazlasıyla kazandım artık ekip kurmaya başlamıştım. Bu benim ilk kazancım dı, daha önce hiç kendi paramı hiç kazanmamıştım. Ben ev hanımıydım, şimdi ise bir iş kadınıyım evime katkım büyük oluyor.

Bazı zamanlar çok çabuk pes ettiğim oldu. Daha önce hiç bir iş hayatım olmadığı için çok çabuk kırılan ve üzülen bir yapım vardı. Farmasi bana güçlü ve kararlı olmayı da öğretti. Aslında kendime değer vermeyi de. Çünkü benim müdürlerim güçlü kadınlardı ben daha öncede güçlü bir kadındım ama artık iş kadını olarak da güçlü olmanın zamanı gelmişti. Bir yıl olmadan Müdür’lük ünvanı nı almıştım. Bende ekibime örnek bir müdür olmalıydım ve her zaman ekibimi motive etmeye çalışıyorum.

Aslında ‘ekibim’ demek istemiyorum, biz kocaman bir aile olduk, iyi ki varlar hayatımda. Yazmadan geçemeyeceğim; Can dostum Direktörüm Havva Turgut, Altın Direktörüm Ayşe Vural, ve Elmas Direktörüm Özlem Selçuk ve Erol Selçuk; iyi ki sizin ekibinizde yer alıyorum, iyi ki varsınız sonsuz teşekkürler.

İşte benim Farmasi hikayem böyle. Sizde güçlü olmak istiyorsanız, bende varım demek istiyorsanız sizi de aileme seve seve kabul ederim. Sizde gelin ve kazanın, kendi hikayenizi kendiniz yazın.

Farmasi Müdürü Ayşe Taşkıran ekibinde yer almak ve üye/kayıt olmak için sayfamızda bulunan formu doldurabilirsiniz. Farmasi”nin kazanç dünyasında yer alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu