Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Başarı Hikayeleri

Farmasi Müdürü Hörü Karaboğa

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Müdürü Hörü Karaboğa; Antalya ilinin Kumluca ilçesinde ikamet etmektedir. Salih Karaboğa ile evli ve 1 kız çocuğu annesidir. Antalya ve çevre illerinde yoğunlukla olmak üzere tüm Türkiye’de üyeleri bulunmaktadır. Başarılı ve hızlı büyüyen inançlı ve azimli bir ekibe sahiptir.

Farmasi Müdürü Hörü Karaboğa başarı hikayesi ise şöyledir; 2015 yılında Farmasi ailesine katıldım. Farmasi’ye katılma sebebim Sezen Çiftçi Direktörümün bel ağrılarım için At kestanesi ve Biber balsamı’nı birlikte önermesiyle bizzat kullanarak başladım. Faydasını görünce çevreme tavsiyelerde bulunarak ilk adımımı atmış bulundum.

İlk başlarda hobi olarak yapıyordum ama son 3 yıldır hayatımın bir parçası oldu. İyi ki de bu adımı atmışım diyorum. Eğitim hayatımı tamamlamadan da meslek sahibi oldum ve Allah’a şükürler olsun iyi bir kazancım var.

Herkesin kendine güvenerek bir yerlere gelebileceğine inanıyorum. Böyle bir ekipte olduğum için çok mutluyum. Önüme çıkan engellere rağmen yılmadan devam edeceğime ve bir çok insana umut olacağıma inanıyorum.

Sizlerde Farmasi Müdürü Hörü Karaboğa ekibine dahil olmak ve Farmasi’nin kazanç Dünya’sında yer almak için sayfamızda bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı