Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Başarı Hikayeleri

Farmasi Müdürü Leyla Yağcı Başarı Hikayesi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Müdürü Leyla Yağcı Antalya’da ikamet etmektedir. Mehmet Ali Yağcı ile evli ve 2 çocuk annesidir. Antalya başta olmak üzere her ilde üyeleri, ekip arkadaşları bulunmaktadır.

Farmasi Müdürü Leyla Yağcı Başarı hikayesi; Biri 9 ve diğeri 4 yaşında 2 çocuk annesiyim. Başarmak isteyince herkesin zirveye ulaşabileceğini, çok özel bir işimizin olduğunu ve ekip ruhunun çok önemli olduğunu anlatmak isterim.

Doğrudan satış hayatım 2018 yılında ‘x’ firması ile tanıştığım gün başladı. Kısa sürede hızlı bir yükseliş göstermeme rağmen kazancımın çok düşük olması beni rahatsız ediyordu, çabamın karşılığını alamıyordum.

X firmadaki üst liderimin teklifi ile Farmasi ailesine katıldık. Ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği sayesinde Farmasi odak noktam oldu. Fakat üst liderimin ilgisizliği, sürekli farklı iş teklifleri vs sorunlardan dolayı işimi geliştiremedim ve askıya düştüm.

2019 yılında sosyal medya üzerinden Elmas Müdür Özlem SELÇUK ile tanıştım ve sıfırdan ekip kurmaya başladım. İstek ve azmin başarı getireceğine inandım. Sponsorum Özlem hanım ile ilgi ve özverili bir çalışmayla kısa sürede Müdürlük ünvanı aldım. Şu anda Direktörüm ve aylık 3 bin liraya varan kazancım var.

2 çocuğum ile evde çalışmanın avantajlarını bana sunan Farmasi ailesinde olmak ve bu işi Elmas Müdür Özlem SELÇUK ile yapmak bana mutluluk veriyor. Doğru sponsor hayat kurtarırmış yaşayarak öğrendim. Benimle çalışmak isteyen herkesi Ekibime davet ediyorum.

Farmasi Müdürü Leyla Yağcı‘ya üye olmak, kayıt olmak için bu sayfada bulunan formu doldurarak üye olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı