Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Başarı Hikayeleri

Farmasi Müdürü Şadiye Acar Başarı Hikayesi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Müdürü Şadiye Acar Antalya’nın Kumluca ilçesinde ikamet etmektedir. Bayram Acar ile evli ve iki erkek çocuk annesidir. İki çocuğu da üniversitede okumaktadır. Saha çalışmalarını ağırlıkla sürdüren, Antalya ve çevresinde hemen hemen her ilçesinde üyeleri, ekip arkadaşları bulunmaktadır

Farmasi Müdürü Şadiye Acar başarı hikayesi; 2016 yılında tanıştığım ‘FARMASİ’ firmasındaki şu anki konumum müdürlük. Bu işe başlarken tek niyetim şu anki sponsoruma sadece destek olmaktı.

Üye olduktan sonra ürünleri denedim ve memnun kaldım. Daha sonra Farmasi şirketini daha detaylı öğrenince bu harika işe heves ettim. Farmasi ürünlerini sattıkça hem para kazanmaya başladım hem de çevremdekileri de teşvik ettim.

İnanın ki böyle olacağını asla düşünmemiştim. Şu anda kazancımla kendi ayaklarımın üstünde duruyorum ve üniversitede iki erkek çocuğu okutuyorum. Bu işe başlamayı düşünüyorsanız; durduğunuz hata ve eğer başlarsanız, devam ederseniz neden daha önce başlamadım diyeceksiniz. Geç olmadan bu işe girişin arkadaşlar.

Bu arada bana desteğini esirgemeyen Elmas Müdürüm ÖZLEM SELÇUK ve Altın Müdürüm Yaşar Çetin hanımefendi’ye minnettar olduğumu belirtmek istiyorum. Nice FARMASİ’li günlere, kalın sağlıcakla.

Sizde Farmasi Müdürü Şadiye Acar’a üye olmak, ekibinde yer almak için sayfamızda bulunan formu doldurunuz. Size hemen dönüş sağlayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı