Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Root Kayıt Ne Demek?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Root Kayıt demek; Farmasi’ye üye işlemi gerçekleşti fakat sponsorunuz henüz belli değil demektir. Farmasi’ye üye olmak isteyen kişinin; sponsoru olmaksızın, doğrudan bilgilerini şirketin web sitesinde bulunan formu doldurarak, üye olması durumuna Farmasi Root Kayıt denir. Kişinin kaydı şirkete yapılmıştır.

Bu kişi doğrudan şirkete bağlanmış olur ve ilk güncellemede başka bir sponsora bağlanır. Bu sponsorun belirlenmesi için ayrı bir kriter vardır.

Bu kriter değişiklik göstermektedir. Bölge Müdürleri aracılığı ile Farmasi Root Kayıtlar‘ı paylaştırmak için zaman zaman ulaşılabilir ve makul hedefler verilmektedir. Bu verilen hedefleri gerçekleştiren liderlere ‘adil’ aktarım yapılmaktadır.

Farmasi Root Kayıt’lar zaman zaman verilen hedef gerçekleştirmelerine göre verilmektedir. Uzun zamandır da Root Kayıt şirket tarafından verilmemektedir.

Farmasi Root Kayıtlar aynı prim ödemeleri gibi bir sonraki ayın 20 sinde gerçekleşir. Sayfalara aktarılır.

Farmasi Root Kayıt hakkında tüm merak ettiklerinizi sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak ücretsiz ulaşabilirsiniz.

6 Yorum

  1. Merhaba Farmasi ailem sizlerden robot kayıt istemekteyim lütfen yardımcı olurmusunuz

    1. Merhabalar Özlem hanım. Root kayıların daha adil ve düzenli dağıtılması için çalışmalar devam etmektedir. En kısa sürede, sizleri ve diğer danışmanları istediğimiz gibi daha üst kariyerlerde görmek isteriz. Başarılar dileriz.

    1. Merhabalar. Root Kayıt alabilmeniz için Farmasi elinden geleni yapmaktadır, çalışmalar devam etmektedir. Sizleri daha üst kariyerlerde sürprizler bekliyor olacaktır. İlginize teşekkürler.

    1. Merhabalar. Farmasi Root’a üye olan kişi, sayfasından bilgi destek kanalı ile Farmasi’ye detaylı ve anlaşılabilir şekilde yazarak ve aktarılmak istediği kişinin danışman numarasını da belirterek göndermelidir. Üst sponsordan yardım istenerek de yapılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı