fbpx
Farmasi

Farmasi Şans Kataloğu – Broşürü 2020

Ücretsiz Üyelik ve Danışma Formu

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

  Farmasi Şans Broşür’ü, bir diğer adıyla Farmasi Şans Kataloğu; Hoşgeldin 1. Ay, Hoşgeldin 2. Ay, Hoşgeldin 3. Ay, Teşvik 300, Teşvik 600 hediyeleri ve avantajlı ürünlerin, indirimli ürünlerin, sadece girişimcilere özel fiyatlarının ve görsellerinin bulunduğu küçük tanıtım kitapçığıdır.

  Farmasi şans broşürü yada Farmasi şans kataloğunda bulunan ürünlerin tamamı, Farmasi girişimcisine geliş fiyatlarıdır. Farmasi kataloğunda ki gibi satış fiyatı değildir.

  Farmasi Şans Broşür’ü Ürünleri Prim Değerli midir?

  Şans Broşür’ünde bulunan ürünlerin büyük kısmı prim değerlidir. Sizin broşür üzerindeki ürünlerden almanız durumunda prim hak edişinize etki edecektir, rakamları yansıyacaktır. Bazı ürünler ise prim değersiz olarak sunulmaktadır.

  Prim değersiz olarak sunulan ürünlerde; fiyatları mümkün olduğunca düşük tutulduğundan dolayı prim de verilmemektedir, hediye de. Yani bir başka deyişle; prim değerli ürünler seçildiğinde o ürünlerden hediye ve prim puanı alırsınız fakat prim değersiz ürünlerden almanız durumunda prim puanı da , hediye de puanı da alamazsınız.

  Şans Broşür’ü Her Ay Varmı?

  Farmasi şans broşür’ü her ay yayınlanmaktadır. Pdf olarak her ayın ilk günü, ilk dakikasında yayınlanır. Matbu olarak kolilere eklenebilmektedir. Dilerseniz çoklu alım da yapabilirsiniz. Aynı Farmasi Kataloğu gibi 10’lu, 25’li, 50’li yada 100’lü gibi alınabilmektedir.

  Farmasi Şans Broşür’ü Link’i

  Şans Broşür’ü online link olarak da sunulmuştur. https://online.fliphtml5.com/puhf/ukxp/ adresinden online olarak bakabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve tüm görselleri online olarak inceleyebilirsiniz.

  Farmasi Şans Kataloğu Kodları

  Şans katalog kodları 25’li, 50’li ve 100’lü olmak üzere 3 çeşittir. 25 adet için 2011025, 50’li için 2011050, 100’lü için 2011100 kodlarını yazarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Saha yaparken, çalışma zamanlarınızda aynı zamanda ekinize destek olmak için yukarıdaki kodları yazarak çoklu alım yapabilirsiniz.

  Farmasi Şans Kataloğu İndirimli

  Zaman zaman Farmasi Şans Kataloğu çoklu alımlarda indirimli olarak sunulmaktadır. Bu indirimlerden yararlanmak için indirimli kodların yazılması gerekmektedir. 10’lu ve 50’li olmak üzere 2 çeşittir. 10’lu alım için; 8802500, 50’li çoklu alım için 8802600 kodlarını kullanarak sepetlerinize ekleyebilirsiniz.

  Sizlerde Farmasi Şans Kataloğu hakkında en net ve güncel bilgi almak ve Farmasi hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için sayfamızda bulunan iletişim formlarını doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

  Başa dön tuşu