Farmasi Ürünleri

Farmasi Sinbo Blender Kampanyası

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Daha çok kayıt yap daha çok kazan. Farmasi 1 Mayıs – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olmak üzere kampanya başlattı. Sponsor, hediyeye hak kazanmak için kampanya döneminde kişisel 180 tl puan sipariş vermelidir.

Sponsorlar, kampanya döneminde Hoşgeldin Programı 1. Adımına giren 4 kişisel yeni kayıtları için Sinbo Blender Seti’ni yada Age Reversist 1114143 kodlu seti hediye alacaktır.

Farmasi Blender Seti hediyeleri bir sonraki ay verecekleri ilk siparişlerine eklenecektir. Kayıtların Hoşgeldin 1. adımına girme şartı vardır.

Farmasi Sinbo Blender hediyelerini kazanabilmek için hem yeni kayıtların hemde kendilerinin yapılan iadeler nedeniyle siparişi 180 tl puanın altına düşen sponsor ve yeni kayıtlar hediye hesaplamasına dahil olmayacak ve kazanılan hediye faturalandırılacaktır.

Farmasi Sponsor hediyelerini değiştirme hakkını saklı tutar. Program katlamalıdır. 4 Yeni üye’ye 1. ay hediyesini aldıran 1 hediye, 8 Yeni üyeye 1. ay hediyesini aldıran 2 hediye…vb. katlamalı olarak faydalanacaklardır.

Farmasi Blender Seti Nedir?

3 Fonksiyon bir arada bulunmaktadır. (El Blenderı, Doğrayıcı, Çırpıcı).2 Kademe hız ayarı vardır. Turbo Fonksiyonlu. 600 ml. doğrayıcı haznesi, paslanmaz çelik metal blender ayağı, paslanmaz çelik çırpma aparatı, paslanmaz çelik doğrayıcı aparatı, emniyet sistemi ergonomik tasarım’a sahiptir. 400 w güce sahiptir.

Age Reversist Set içeriğinde ise; Age Reversist serum, Age Reversist Nemlendirici, Age Reversist Jel Temizleyici, Age Reversist göz altı kremi ve bir miktar Canlandırıcı Botoks Etkili Krem mıknatıslı hoş kutuda sunulmuştur.

Farmasi’den hediye olarak aldığınız Sinbo marka ürünle ilgili garanti kapsamına giren herhangi bir problem yaşadığında, Sinbo’nun 0850 811 65 65 Tüketici Danışma Hattını ya da 0549 781 6372 numaralı Whatsapp İletişim Hattını araması ve yönlendirmelere uyması yeterli olacaktır. Sinbo PTT Kargo Firması ile iş birliği içerisinde ve ücretsiz anlaşması olup, ürünü en yakın PTT kargo şubesine giderek Sinbo teknik servise gönderebilir ve 20 iş günü içerisinde çalışır vaziyette aynı kargo şubesine giderek ürününü teslim alabilir. 20 iş günü içerisinde sorunu çözülmeyen ürünler ise, yenisi, eş değeri ve/veya bir üst modeli ile değiştirilmektedir. Tüm bu süreçte tüketicilerden hiçbir ücret talep edilmemektedir

Farmasi Sinbo Blender hediye kampanyası hakkında tüm merak ettiklerinizi sayfamızda bulunan iletişim kanallarıyla bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı