Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Sinbo Çaycı Kampanyası

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi zaman zaman ‘Sponsor Kampanyası‘ düzenlemektedir ve bu düzenlemiş olduğu kampanyalardan birisi de; ”Farmasi Sinbo Çaycı” kampanyasıdır. Farmasi’nin düzenlemiş olduğu sponsor kampanyasına tüm Farmasi üyeleri katılabilir. 4 yeni üye yapan ve bu yeni üyelerine 180 tl sipariş vermesini sağlayan, kendileri de 180 tl puan giren kişiler Farmasi Sinbo Çaycı yada Dr. C. Tuna Çay Ağacı Bakım Seti almaya hak kazanacaklardır.

Farmasi Sinbo Çaycı sponsor kampanyası‘nın bir diğer özelliği de; görselde de göründüğü gibi isteyen Farmasi Sinbo Çaycı alabilir, dileyen Farmasi Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Serisi Seti alabilir. Kampanya seçenekli hale getirilmiştir.

Farmasi Sponsor Kampanyası olarak düzenleyerek verdiği hediyeleri kendisi üretmediği için stok sorunu yada tedarik problemleri olduğunda Sinbo Çaycı yada Sinbo Blender olmak üzere güncelleme yapmaktadır. Her ne durumda olursa olsun Farmasi üyesini mağdur etmemektedir.

Farmasi Sponsor kampanyasında kazandığınız hediyeleri alabilmek için bir sonraki ay ilk siparişiniz de sepetinize ekleyerek alabilirsiniz. Hediye ürününüz ayın 20’sinden sonra Farmasi sayfanızda bulunan adresinize gönderilecektir.

Farmasi Sinbo Çaycı Sponsor Kampanyasına benzer kampanyalar Farmasi tarafından zaman zaman yapılmaktadır. Bu ve benzeri kampanyalardan faydalanmak, haberdar olmak için lütfen sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak tarafımıza ulaşınız. Size geri dönüş en kısa sürede sağlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı