Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Siyah Nokta Giderici Çubuk

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Siyah ve Beyaz Nokta Gidermek için geliştirilen; Farmasi Siyah Nokta Çubuğu, çok yeni bir ürünü daha Farmasi severlerle buluşturmayı başardı. Farmasi Siyah ve Beyaz Nokta Giderici Çubuk.

Farmasi Siyah Nokta Giderici Çubuğu’nun çift ucu bulunmaktadır. Bir ucunda Siyah Nokta için tasarlanmış oval kısım, diğer ucunda ise Beyaz Nokta için tasarlanmış oval kısım bulunmaktadır. Bir ucunu Siyah Noktalarınıza, diğer ucunu Beyaz Noktalarınıza kullanabilirsiniz.

Metal olan, Farmasi Siyah Nokta ve Beyaz Nokta Giderici; cildinizde bulunan noktaların üzerine getirerek hafifçe cildinizi zorlamadan, tahriş etmeden, zarar vermeden çıkartmanızı sağlayacaktır.

Cildinizde bulunan Siyah Noktalardan yada Beyaz Nokta’lardan kurtulmak için Farmasi Aktif Karbon Siyah Maske Serimizi kullanarak ve aynı zamanda Siyah Nokta Giderici yardımıyla gözle görünür şekilde cildinizde bulunan istenmeyen Noktalarınızdan kurtulmanız mümkün.

Farmasi kataloglarında Çift Uçlu Siyah Nokta Giderici olarak isimlendirilmiştir. Farmasi üyeleri, kişisel Farmasi sayfalarından 9700648 kodunu hızlı satın al kısmına yazarak sepetlerine ekleyebilirler.

Farmasi Siyah Nokta Giderici’nin tutma yerleri gayet ergonomik tasarlanmıştır ve kullanıcıya en yüksek ”Rahat’ kullanım sağlamaktadır. Orta kısmının elinizden kaymaması için tırtırlı olarak üretimi uygun görülmüştür.

Her kullanım sonrası Farmasi Siyah Nokta Giderici’yi dezenfekte etme adına kolonyalı peçete, mendil yada kolonya benzeri bir ürünle temizlemeniz uygun olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı