Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Sizi Özledik

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi’ye daha önce üye olan ve en son siparişlerini ‘Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz’ aylarından herhangi birinde vermiş olanlara hediyeler verilmekte.

Farmasi’ye üye olmuş ve en son siparişlerini ‘Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz’ aylarından verenler Eylül ayında daha avantajlılar. Sebebi şu; ‘Sizi Özledik‘ kampayasına girebilmek için Farmasi üyesinin 80 tl puan sipariş veriyor olması.

Sizi özledik kampanyasına giren Farmasi üyesi; 1107212 kodlu Angel of justice erkek vücut spreyi, 1107214 kodlu Angel of darkness erkek vücut spreyi, 1107208 kodlu Angel of innocence kadın vücut spreyi ve 1107209 kodlu Angel of miracle kadın vücut spreyi hediye olarak seçilebilmektedir.

Farmasi Sizi Özledik Hediye ürünleri sepetinize eklemeyiniz. Siz satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyiniz. Sonraki sayfada karşınıza indirimli ürünler ve hediye ürün seçeneği çıkacaktır. O sayfadan istediğiniz ‘Farmasi Sizi Özledik‘ Hediye Vücut spreyinden birini seçebilirsiniz.

Hiçbir seçim yapmadığınızda sayfa ilerlemeyecek ve sizin seçim yapmanız için aynı sayfada tekrarlayıp duracaktır.

Farmasi Sizi Özledik kampanyasına giren Farmasi üyesi; 80 tl puan sipariş verdiğinde dört çeşit vücut spreyinden birini ve kataloğu ücretsiz alabilmektedir.

Aynı zamanda Farmasi Sizi Özledik Kampanyasına giren Farmasi üyesi 80 tl puan ve üzeri sipariş verdiğinde kargo ücreti de ödemeyecektir. Farmasi ürünleri kullanan, Farmasi’ye üye olanlar her zaman kazanmaktadırlar.

Lütfen sayfamızda bulunan iletişim formundan bize ulaşın. Size hemen ulaşalım ve en net, en detaylı ve güncel bilgileri sizlerle paylaşalım. Sizleri de en kısa sürede Farmasi’nin sağlıklı ve kazançlı dünyasına bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı