Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Sponsor Link Hakkında Merak Edilen Her Şey

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi ‘Sponsor Link’ her Farmasi üyesine Farmasi’nin tanımlamış olduğu, üye/kayıt yapmayı kolaylaştıran, üye/kayıt olmayı isteyen kişinin bilgilerini kendisinin doldurmasını sağlayan formun kısa internet adresidir.

Farmasi’ye üye olabilmek için bazı bilgilerimizin Farmasi sistemine kaydedilmesi gerekmektedir. Bu işlemin yapılabilmesi için 2 yol vardır.

1- Farmasi’ye üye olmak isteyen kişi, kendine sponsor olarak belirlediği Farmasi üyesine bilgilerini vererek sisteme kaydedilmesini ister.

2- Sponsor Link’e tıklayarak karşısına çıkan formu doldurur, gerekli bilgileri kendisi sisteme girer ve kayıt/üye olur.

Bu ‘Sponsor Link’i tıklandığınızda ‘Farmasi Üyelik Formu’ açılacaktır. Kişi bu formu doldurduğunda sizin alt ekibinize kendi kendine dahil olacaktır.

Sosyal medya hesabınızda, kişisel web sitenizde yada WhatsApp paylaşımları yaparak istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Farmasi’ye Üye/Kayıt olmak isteyenlere göndererek bilgileri kendileri doldurarak ekibinize dahil edebilirsiniz.

Farmasi Sponsor Link her üye ye ayrı, özel bir link’dir. Farmasi Sponsor Link’ime nasıl ulaşabilirim derseniz eğer, yolu çok basittir. Her Farmasi üyesinin ‘Kişisel Bilgilerim’ sayfasının en alt kısmında bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı