Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Sprey Limon Kolonyası 115 ml.

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

2020 Mart ayında Farmasi çok yeni bir ürünle tanıştırdı bizleri. 115 ml olan bu ürün ‘Sprey Limon Kolonyası’. Malumunuz günümüzde virüs ve mikroplardan korunmak için mükemmel dezenfektan olarak kullanılan ve her çantada olsun diye 115 ml üretilen harika bir ürün.

Farmasi Sprey Kolonya ilk üretildiğinde yoğun istek üzerine çok acil olarak üretilmiş üründür ve üretici firma oluşumuzun verdiği avantajın küçük bir göstergesidir.

Sepetinize 1107223 kodunu kullanarak ekleyebilirsiniz. Her eve girmesi ve her Farmasi üyesinin alabilmesi için üründe sınırlama koyulmuştur.

Salgın döneminde malum herkes fazla fazla talep ettiğinden dolayı suistimaller yaşanmaktaydı. Farmasi’de tüm Framasi üyelerinin eşit yararlanabilmesi için her faturaya, yani her alışveriş sepetine 2 adet alım sınırı koymuştu. Şuan böyle bir sınır bulunmamaktadır. Dileyen dilediği kadar alabilmektedir. 115ml olarak üretilen ürün, şuan 225 ml olarak üretilmektedir.

Farmasi Sprey Limon Kolonyası yada diğer merak ettikleriniz için lütfen tarafımıza ulaşın. Hemen size dönüş yapalım ve en güncel bilgileri aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı