Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Başarı Hikayeleri

Farmasi Sultan Paşalı Başarı Hikayesi

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Direktörü Sultan Paşalı Ankara Sincan’da yaşamaktadır. 2 çocuk annesi ve Barış Paşalı ile evlidir. Şimdilik Direktör kariyerinde dir. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde üyeleri, ekip arkadaşları bulunmaktadır. Sinerji oluşturması için ekibine koyduğu isim ”Sultan Ekip”tir.

Farmasi Sultan Paşalı’nın başarı hikayesi; 2016 yılında 2. çocuğuma 9 aylık hamile iken başladı Farmasi serüvenim. Bildiğiniz mutlu müşteri modunda oldum uzun süre. Her ay birkaç sağlıklı ürün daha denemek ve indirimli almak hoşuma gidiyordu.

Elmas Müdürümüz Özlem Selçuk ekip kurmamı tavsiye ettiğinde ne işe yarayacağını, ilerlemeden görmeyeceğim bir sürece girmiştim. Çünkü kazanç olarak, iş olarak düşünmemiştim ilk etapta. Nede olsa çocuklar biraz büyüsün, tekrar öğretmenliğimi yaparım diyordum.

İlk kazandığım prime güldüm, 22 liraydı. Her ay kazancımı ikiye katlayarak gittiğimi görsem de miktarın başlardaki azlığına takıldığımda, Özlem hanım; Sabretmemi, devam etmemi, iş dünyasında her ay maaşımı (Hele ki evden) ikiye katlamamın pek görülür olmadığını hatırlattı. Mantıklı geldi ve devam ettim.

Olayı iş olarak gördüğümde Ocak 2018’di. Kaybedilen bir buçuk yıl vardı ama denemeye değerdi. Zira istedikten sonra hç bir şey için geç değildi dedim ve 2019 Şubat ayında müdür oldum. Ardından da direktörlük geldi.

Evden çocuklarımla, iş hayatına uzak kalmadan, öğretmenliğimi yapsam alacağım kadar para kazanıyorum. İş olarak gördüğüm 1.5 yıllık sürede bu çabamı gereksiz bulanlar oldu.

İngilizce öğretmeniyken neden uğraştığımı anlamayanlar oldu. Ama günümüzde evden çalışmak ve kazanmanın rahatlığını bana sunan bir şirkette olmaktan ve bu işi Özlem Selçuk’la yapmaktan hiç pişman olmadım. Bu vesileyle eşime ve aileme de desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Dileyen herkesi Sultan Ekip’te yer almak için ekibime beklerim. Bu sayfamızda bulunan formu doldurarak sizde ekibime katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı