Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Tatil Programı Detayları Neler ?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi tatil programı Farmasi üyelerinin katılacağı program belli oldu. Farmasi üyelerinin ücretli, ücretsiz ve kısmi ücretli olmak üzere katılabileceği 2019 tatil programı; Antalya’da 10-13 Ekim tarihleri arasında 3 gece 4 gün düzenlenecektir.

Farmasi tatiline katılım zorunlu değildir. Farmasi üyeleri de katılabilir Farmasi üyelerinin yakınları yani misafirleri de katılabilir. Katılım 1500 kişi ile sınırlıdır. Farmasi tatiline son başvuru 6 Eylül 2019 saat 18;00 a kadar dır.

Farmasi tatil programı Antalya Belek’te ‘Granada Luxury Belek Otel’de yapılacaktır.

Farmasi tatilinde katılımıcıları süper bir otel ve kendilerini aynı zamanda zihinlerini , Farmasi bilgilerini arttıracak etkinlikler bekliyor olacak.

Farmasi tatilinde katılımcıların rahat etmesini sağlayacak hem otel yetkilileri tarafından hemde Farmasi yöneticileri tarafından tüm ince detaylar düşünülmüştür. Farmasi üyeleri sadece eğlenecek bilgi alacak ve tatilin keyfini sevdikleriyle ekibiyle birlikte çıkaracak.

Farmasi üyelerinin faydalanacağı bu iş tatilinde Türkiye’nin en iyi ve kaliteli otellerini organize edilmektedir. Farmasi’ye yakışır sanatçı, eğlence türleri ve mekanlar tercih edilmektedir. Farmasi üyelerine kalan eğlenmek, dinlenmek ve işlerini nasıl dahada ileri götürebileceklerini öğrenmek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı