fbpx
Farmasi

Farmasi Tonteria Parfüm

Ücretsiz Üyelik ve Danışma Formu

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

  Farmasi Tonteria parfüm; Farmasi’nin mükemmel bayan parfümlerinden biridir. Kasım 2020’de sipariş vermiş olanların kolilerine 1’er adet Farmasi Tonteria Parfüm tester’ı ücretsiz olarak eklenerek gönderilmiştir.

  Ocak 2021 tarihinde satışa sunulması planlanmaktadır. Şişesi mükemmel, kendisi mükemmel, kokusu ise daha da mükemmel Tonteria; Türkiye’nin gelmiş geçmiş tüm parfüm bilinirliğini sorgulatacağa benzemektedir.

  Farmasi Tonteria Parfüm Kodu

  Farmasi Tonteria Parfüm Kodu henüz 1107533’dür. 1107533 kodunu kullanarak Farmasi Tonteria Parfümü sepetlerinize ekleyebilirsiniz. Farmasi Tonteria Parfüm 45 ml olarak ön satışa sunulmuştur. Prim değerlidir. Her alışverişte 2 adet alım sınırı vardır. Bu alım sınırı her danışman üründen faydalansın, herkes ulaşabilsin diye yapılmıştır. 25 Kasım 23.59’a kadar ön satışta olacaktır.

  Farmasi Parfümlerinin tümünde olduğu gibi Farmasi Tonteria Parfüm de EDP formundadır. EDT değildir. Bayanların kullanırken keyif alacağı, kokusunu duyanların ise bir daha koklamak isteyeceği Farmasi Tonteria Parfüm Farmasi severlerlerin, parfüm severlerin hizmetine sunulmaktadır.

  Farmasi’nin tüm yeniliklerinde haberdar olmak ve Farmasi’nin ayrıcalıklı Dünya’sında sizlerde yerinizi almak için lütfen bize ulaşın. Farmasi Tonteria Parfüm hakkında da bizlere dönüş yapabilirsiniz. Size hemen dönüş yapalım ve tüm istediğiniz bilgileri aktaralım.

  Başa dön tuşu