fbpx
Farmasi

Farmasi Vegan Maskara (Green)

Ücretsiz Üyelik ve Danışma Formu

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

  Farmasi Vegan Maskara, bir diğer adıyla Farmasi Green Maskara uzun süre akmayan, sıvıdan, terden aynı zamanda göz yaşından da etkilenmeyen yeni nesil bir maskaradır. Büyük konik fırçası sayesinde her bir kirpiğinizi kavrayarak, mükemmel uygulama yapmanıza yardımcı olur.

  Farmasi Green Maskara yani Farmasi Vegan Maskara Nano içermez, Paraben ve Alkol içermez. Karnauba Vaksı ve Akasya Sakızı içermektedir.

  Neden Farmasi Vegan Maskara?

  %100 Vegan bir üründür. Hacimli, uzun ve tek tek ayrılmış kirpik görünümü sağlamaktadır. 24 saat kalıcı formulü vardır. Akma ve topaklanma yapmamaktadır.

  Makyaj ürünleri kategorisinde yer almaktadır. Farmasi üyeleri bu ürünü kataloglarda bulunan fiyattan %30 daha avantajlı olarak alabilmektedirler. Farmasi Vegan Maskara ürünü ile ne kadar yenilikçi ve Dünya trendlerini takip eden firma olduğunu kanıtlamaktadır. Taklit eden değil tam aksine taklit edilen firma konumundadır.

  Farmasi Green (Vegan) Maskara hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen iletişim kanallarımızdan bize yazın. Size hemen dönüş yapalım ve tüm istediğiniz doğru bilgileri aktaralım.

  Başa dön tuşu