Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Yerli mi?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi‘yi diğer Network şirketlerinden ayıran bir diğer özellik ve gurur kaynağı ise Farmasi‘nin %100 yerli firma olması. İstanbul, Çekmeköy, Ömerli’de; yaklaşık 100 dönüm üzerinde kurulu her geçen gün kendini geliştiren, yenileyen en son teknolojiyi kullanan bir Yerli Türk şirkettir.

Kurucusu Dr.Cevdet Tuna’dır. Oğlu Hakan Tuna ve torunları Emre Tuna , Sinan Tuna bulunmaktadır. Ailece Sayın Dr. Cevdet Tuna’dan kalan bu emaneti en iyi şekilde yönetmeye çalışmaktadırlar.

Sadece Türkiye’de fabrikamız bulunmaktadır. Türkiye’den tüm Dünya’ya ürün satılmaktadır. 35.000.000 adet depolanmış ürün kapasitesine sahiptir. Deposunda 300 tır’lık ürün bulundurmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bu konuda verdiği belgede vardır. Başka ülkelerde merkezi yoktur. Bu topraklarda doğmuştur. Türkün adını malını tüm Dünya’ya duyurmaktadır.

Farmasi hakkında daha detaylı, güncel ve net bilgilere ulaşmak için sayfamızda bulunan formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayın. En kısa surede tarafınıza dönüş yapalım ve bilgileri aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı