Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi Ürünleri

Farmasi Zen Maskara

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Zen Maskara; özel silikon fırçası ile tek tek ayrılmış kirpik etkisi sunmaktadır. Siyah, dolgun ve uzun olmak üzere 3 etkiyi bir arada bulundurmaktadır.

Farmasi Zen Maskara 8 ml olarak ve Farmasi kataloglarında 1301322 kodu ile yer almaktadır. 1301322 kodu Farmasi kişisel sayfalarında bulunan hızlı satın al butonuna yazılarak sepetlere eklenebilmektedir.

Farmasi Zen Maskara dermatolojik olarak test edilmiştir. Gözlerinizde yada maskaranın temas ettiği yerde kızarıklık, kaşıntı yada benzeri hisler oluşturmamaktadır. Farmasi bilindiği gibi hayvanlar üzerinde hiç bir test yapmamaktadır. Hiç bir ürününü hayvanlar üzerinde denememektedir.

Farmasi kullanıcılarının en çok tercih ettiği rimel’lerden biri Farmasi Zen Rimel’dir. Diğer Farmasi ürünlerinde olduğu gibi fiyat olarak da kullanıcılar tarafından hatırı sayılır derecede takdir toplamaktadır.

Gündelik kullanıma uygun, her an elinizin altında olabilecek bir üründür. Farmasi kullanıcıları tarafından ‘Efsanevi Maskara’ olarak anılmaktadır.

Sizlerde Farmasi’nin ayrıcalıklarında faydalanmak, Farmasi’nin eşsiz ve sınırsız kazanç Dünya’sında yer almak için lütfen sayfamızda bulunan formu doldurunuz. En kısa sürede size dönelim ve tüm dilediğiniz bilgileri aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı