Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi’de Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ Var Mı?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi’nin yeni ürünlerinden biri de ‘Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ’dır. Temmuz ayında Farmasi severlere sunulmuştur. Farmasi Temmuz kataloğundan itibaren bulunmaktadır kodu 1115022 ve 50 ml’dir

Farmasi Temmuz kataloğunda satış fiyatı 79.99 tl dir. Farmasi Üyelerine Farmasi’ye kayıt Olanlara Farmasi Temsilcilerine Farmasi Girişimcilerine geliş fiyatı 61.53 tl dir. Farmasi Ağustos kataloğunda 79.99 tl dir. Farmasi’cilere gelişi 61.53 tl dir.

Birkaç damla ile prıl prıl bronz bir cilt. ‘Sun Kiss Işıltılı Vucüt Yağı; içerisinde bulunan çok ince parıltılar sayesinde cildi keyifli bir dokunuşla yumuşatır ve parlatır. Yağlı his bırakmayan, kuru, yağ dokusu benzersiz ve kokusu büyüleyicidir. Farmasi Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ; yüz, vücut ve saç’ta kullanımı uygundur.

Farmasi Bronzlaştırıcı Işıltılı Yağ Nasıl Kullanılır?

Vücuduna özellikle de dekolte bölgesi, bacak ve kollarına sürerek ışıltılı bronz bir görünüm kazanabilirsiniz. Aynı zamanda saçlarınıza sürerek, saçlarınızın ışıldamasını ve harika kokmasını sağlayabilirsiniz. Günlük bakım kremine yada fondöteni’ne karıştırarak da kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı