Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi’de Hoşgeldin Hediyeleri Nelerdir?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Hoşgeldin hediyeleri Farmasi’ye kaydınızın gerçekleştiği ilk ay 180 tl puan ve üzeri alışveriş yaptığınızda kolinize eklenen hediyelere denir.

Farmasi Hoşgeldin Hediyeleri 3 ay boyunca devam eder. 1. ay 180, 2. ay 180, 3. ay 180 olmak üzere sıralı şekilde alınır. Diğer kampanyalardan etkilenmez. Aynı zamanda diğer kampanyalardan da yaralanılabilir.

1.ay 180 tl puan ve üzeri alışverişinize 1 Bianca Parfüm kolinize eklenir. Bu hediyeleri alabilmek için ayrıca başka bir sipariş oluşturmanıza gerek yoktur. Farmasi’ye üye olduğunuz ay içerisinde tek seferde 180 tl puan yaptığınızda alabileceğiniz gibi parça parça sipariş vererek de hediyenizi alabilirsiniz. (Tek seferde 180 puan şartı yoktur.)

Hoşgeldin 2. ay 180 tl puan ve üzeri alişverişinize; 1 adet Dr Cevdet Tuna At Kestanesi Masaj Kremi 250 ml., 1 adet Dr. Cevdet Tuna Sarımsaklı şampuan 500 ml. kolinize eklenir.

3.ay 180 tl puan üzeri alışverişinize 1 adet Glamorous parfüm ve 1 adet Theros Parfüm kolinize eklenir.

Burda bi konuya dikkat edilmesi gerekmektedir; Bu kampanya zincir bi kampanyadır. Eğer ilk ay hediye alınmazsa, yani 180 tl puanın altında bi sipariş gerçekleşirse; koliye ürün yada ürünler eklenmez ve bir sonraki ay hediyeleri kazanma hakkı kaybedilmiş olur.

2. ay 180 tl puan ve üzeri sipariş girişi olmazsa 3. ay hediye kazanma hakları kaybedilmiş olur.

Farmasi Hoşgeldin Hediyeleri hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan iletişim formu ve whatapp linkini kullabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı