Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi Üyelerine Blender Hediye Kampanyası

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi’ye üye olanlar da, Farmasi’ye üye yapanlar da kazanmaya devam ediyorlar. Farmasi üyesi Haziran ayında 4 üye yaparak; bu yaptığı üyeler 180 tl sipariş verdiklerinde 4 üyeyi yapan Farmasi Üyesine Farmasi 200 tl değerinde Sinbo Marka Blender hediye.

Sponsor kampanyası ürünü olan Sinbo Blender Setinde stok sorunu yaşanması sebebiyle yeni versiyon olan görseldeki Sinbo Blender Seti gönderilecektir.

Yeni blender setini almak istemeyen girişimcilerimiz diğer sponsor kampanyası hediyesi olan Dr. C. Tuna Age Reversist Set ürünümüzü tercih edebilirler.

Farmasi’ye 4 arkadaşınızı üye yaptınız ve bu arkadaşlarınız 180’er tl alışveriş yaptılar. Sizde aynı şekilde 180 tl alış veriş yaptınız. Toplam sizin ekip cironuz 900 tl olmuş olur. 900 tl ekip cirosunda siz %3 seviyesine gelmiş oluyorsunuz. Yani bu demek oluyorki sizin yapmış olduğunuz cironun %3’ü sizin. 900 * 0.03 = 27 tl prim alırsınız Farmasi’den. Hem priminizi almış olacaksınız hemde Blender hediyenizi.

Farmasi’ye kayıt olanlarda hediyelerini almış olacaklar Farmasi’yle yeni üyeler kazandırdığı için üye yapan da Sinbo Blender almış olacak. Farmasi’de herkes memnun, herkes kazanıyor.

Blender arızası durumunda; Sinbo Marka ürünle ilgili garanti kapsamına giren herhangi bir problem yaşadığında Sinbo’nun 0850 811 65 65 Tüketici Danışma Hattını ya da 0549 781 6372 numaralı Whatsapp İletişim Hattını araması ve yönlendirmelere uyması yeterli olacaktır.

Sinbo PTT Kargo Firması ile iş birliği içerisinde ve ücretsiz anlaşması olup, ürünü en yakın PTT kargo şubesine giderek Sinbo teknik servise gönderebilir ve 20 iş günü içerisinde çalışır vaziyette aynı kargo şubesine giderek ürününü teslim alabilir. 20 iş günü içerisinde sorunu çözülmeyen ürünler ise, yenisi, eş değeri ve/veya bir üst modeli ile değiştirilmektedir. Tüm bu süreçte tüketicilerden hiçbir ücret talep edilmemektedir.

Farmasi Sinbo Blender hediyesini kazanan Farmasi Üyesinin adresine bir sonraki ay ilk siparişinde herhangi bir ücret istenmeden hediyesi adresine gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı