Instagram

farmasiozlemselcuk

WhatsApp

+90 549 794 95 19

Farmasi

Farmasi’ye Yabancı Uyruklu Kişiler Üye Olabiliyorlar mı?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları doğrudan sponsor aracılığı ile yada kişi Farmasi’ye başvurarak üye olabilmektedirler. Yabancı uyruklular ise; kimlik, oturma izini, geçici ikamet belgesi yada içişleri bakanlığının onlara vermiş oldukları belgelerde Türkiye Cumhuriyeti tarafından verilen Tc kimlik numarasına benzeyen ve ülkemizdeki işlemlerde kullanabildikleri numarayı yazarak üye olabilmektedirler.

Ülkemizde bir çok farklı ülkeden gelen, misafir olan yada geçici olarak ülkemizde kalan kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler en doğal olarak Farmasi ürünlerini kullanabilirler ve etrafında bulunan kişilere satabilirler, önerebilirler aynı zamanda ekip de oluşturabilirler.

Ülkemizde yaşayan kişiler gibi onlarda Farmasi’ye aynı şekilde kayıt olabilirler. Tek fark Türk vatandaşları üye yapılırken nasıl tc yazıyorsak, yabancı kayıtları yaparken Tc yerine geçmesi için verilen numara yazılmaktadır.

Lütfen sayfamızda bulunan iletişim formundan bize ulaşın. En kısa sürede size dönüş yapalım ve ne net, en güncel bilgileri sizlere aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı